Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Iść w stronę słońca Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres iść ciągle iść tak bez końca Witać jeden przebudzony właśnie dzień Wciąż witać go, jak nadziei dobry znak Z ufnością tą, z jaką pierwszą jasność odśpiewuje ptak Iść ciągle być w tej podróży Którą ludzie prozaicznie życiem zwą Iść, ciągle iść jak najdłużej Za plecami mieć nadciągającą noc Z najprostszych słów swój poranny składać wiersz W kolorach dwóch raz zobaczyć to co niewidzialne jest Iść, ciągle iść, trafiać celnie W zawianej piaskiem trawy ślad Być sobą być niepodzielnie Oczami dziecka mierzyć świat Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uczucia to było szybkie pragnienie cudowne kochanie wielkie pożądanie nabiłam się na nie kochałam się całym sercem naszym uczuciem prowadziłeś taniec rozkoszy z wielkim wyczuciem kochaliśmy sie krótko szalenie z radością odeszłeś z czastką mego szczęścia zwana spełnioną goracą namietną miłoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie ma Cię... Zabijam tęsknoty słodką czekoladą. Jakim prawem podstępnie zakradasz się do mego umysłu... Na dnie butelki, po droższym winie łapczywie spijam ostatnie krople Ciebie... I sny mam subtelne o nagich łąkach zwierzeń, tylko naszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×