Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Magiczna noc Przyjdę do Ciebie późną nocą, Obleję pościel rozkoszą. Księżyc i gwiazdy na niebie migocą, Me usta Twoich się proszą. Ty w swoje dłonie pochwycisz me włosy, Rozplączesz je tak jak robi to wiatr. Złożysz na mej twarzy pocałunek miłosny, Długi, namiętny, aż tchu będzie brak. W ramionach Twoich zatopię się cała, Ty mnie położysz na tafli jeziora. Zacznę poruszać się w rytm Twego ciała, Cała rozkoszą przepełniona. Razem wejdziemy na szczyt szklanej góry, Trzymając się mocno za ręce. Chcę zawsze z Tobą oglądać te chmury I wiersze Ci pisać w podzięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotykasz mego ciała, A ja staję się westchnieniem. Czuję jak płomienie Twoich palców Zapalają me ramiona. Ubierasz mnie w miłość, A w serce słodkich pieszczot wlewasz zdrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy tak czułem... kiedy tak czułem twoją jedwabistą skórę opuszkami moich podnieconych palców nachodziły mnie różne myśli nadmorski wiatr wyostrzał moje zmysły a ja przyznaję bardzo świntuszyłem wtedy ale wtedy tam wówczas natenczas jakkolwiek by te ulotne chwile zwać nie widziałem nic innego jak nas tylko nas wiesz o tym przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny? podoba się Wam? Książe nas tu chce rozbudzić na wieczór :) samotne mamuśki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne Ksiaze ,to znaczy ze te bole glowy i temperaturka minely!Tylko jakbys jeszcze napisal co tak cie wyleczylo ,a zarazem natchnelo??No jestem pod wrazeniem!Brawka!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty widzis Joletka co ten Ksiaze z nami wyprawia?Co ja powiem mojemu B jak zadzwoni a mnie glos bedzie drzal???Ze co co tak na mnie podzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lepiej. Tylko katar troche mnie meczy. Poszedlem za rada i cieple mozki mnie podleczyly. No i troche witaminek. A mam od rana dobry chumor to tak mnie natchnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel wyszywana pożądaniem Gdyby każdą chwilę spędzoną z tobą zamienić w wieczność To bluźniłabym, przeklinając Boga, że życie jest za krótkie Gdybym mogła utonąć w twojej pościeli I znaleźć tam nasz zapach zostałabym w niej na zawsze Gdzieś między pełnymi namiętności fałdami Złapałabym Cię za skrawek pożądania I ściągnęła do siebie I trwalibyśmy razem w nieładzie miłości Typowo ludzkiej i duchowej Pogrążeni w niebiańskim śnie kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała drżę... z braku tego co tu tak pięknie opisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksaMit na aksamicie nocy gwiazdę ułożę stroną gorącą oddechem na sobie zgasną świece, rozpłyną cienie nieme staną się ściany szeptem w objęciach głębokich pocałunki przesypią klepsydrę szczęściem ciszą uniesień pożądać będziemy do miejsc nieznanych... naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×