Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Pawlikowska-Jasnorzewska Maria- Bez Ciebie Nudno jest tu bez ciebie. Nudno do obłędu! Jestem jeszcze wraz z wiewiórką i pieskiem, Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie, Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu. Wciąż jeszcze świt jest szary, zmierzch niebiesko -złoty, Dzień przechodzi na jedną, noc na drugą stronę I róże zakwitają bez wielkiej ochoty: Bo tak są już przyzwyczajone. A jednak świat się skończył. Czy wy rozumiecie? Świata nie ma i ja go nie stworzę. Czas jest równy i cichy. Lecz czekajcie... może - Może ja jestem już na tamtym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ada2008.wrzuta.pl/audio/fcxoIoLasM/chris_de_burgh_02_the_road_to_freedom Stare Dobre Małżeństwo - Rozmowa bez słowa Z Tobą choćby pomilczeć jakże jest ciekawie gdy siedzisz cała piękna przy swej małej kawie i podnosisz filiżankę nie nazbyt wysoko jakbyś chciała sprawdzić czy jeszcze jest po co włosy twe kochane oczy twe kawowe jakże cię podziwiam w tej cichej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mam chwilke przerwy pije wiec kolejna kawe i pisze se tu,a jest tu kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×