Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arosa

Korekcja nosa - dr. Skupin Poznań

Polecane posty

Gość Arosa

Witam was! Za miesiąc z kawałkiem mam termin operacji całkowitej korekcji nosa u dr. Skupina w Poznaniu. Boję się jak diabli, ale czekałam na tą operację ponad 6 miesięcy (takie są teraz terminy) i wolałabym nie przegapić terminu. Mój nos niestety uległ gruntownej przebudowie w trakcie wypadku 7 lat temu, nie mam trudności z oddychaniem ale nos jest lekko przekrzywiony w prawo i ma spory garbek. Dlatego czeka mnie remont generalny. Powiedzcie, czy któraś z Was przeszła taką przyjemność u dr. Skupina, bo wybrałam go głównie na podstawie opinii głoszonych w necie. A moze ktoś ma zdjęcia jego nosków P.S. Koszt reomntu generalnego - 6500. Pozdrawiam i czekam na opinie. arosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greka
ja tez wybieram sie na operacje do dr.Skupina. bardzo sie boje czekam na nia 17 lat i w koncu spelnia sie moje marzenie bardzo sie boje powiedzcie czy ta operacja boli no i jak czlowiek czuje sie po takiej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
6500 zł? Zawsze było 4500....ja mam też za miesiąc a którego masz autorko? :) Ja mam 26 marca ale tylko cześc chrzestną i płacę 3900..kurcze jak bede potwierdzać termin to jeszcze sie upewnie bo może poszły w gore ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelines
4500 było parę lat temu. Później 5500. A teraz 6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbmmmmmmmbbbbbbbb
JA płaciłam 5500 ponad rok temu, ale radze się zastanowić.... dr Skupin niechetnie przyznajee sie do błędu i za popawke trzeba płacić. Mój nos po operacji u niego nie wygląda za dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
BBBBBbbbbbbbbbbbbbmmmmmbbbb dco to znaczy, że nie wygląda za dobrze?? ja jadę za dwa tygodnie na konsultację i zapisuję się potem na pierwszy wolny termin na korektę - całkowitą. Wybrałam dr Skupina mimo, iż nei mieszkam w Warszawie no właśnei o nim przeczytałam najlepsze opinie...acha , wprzychodzni Ars Medica w poznaniu podano mi cenę 6 000 za całkowitą korektę. Zastanawia mnei także znieczlenie, czy takie operacje robi się w narkozie czy zneiczuleniu meijscowym? Dowiem się wsyztskiego na konsultacji ale juz mnei zżera ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duppalekk
ja mam operacje za 13 dni właśnie u dr Skupina, juz doczekać sie nie mogę, odliczam dni, im bliżej coraz bardziej sie boje i mam wątpliwości, ale mysle ze warto pocierpiec by potem dobrze czuc sie ze soba, mam nadzieje ze dr Skupin to był dobry wybór, po operacji, napisze jakie efekty i wrażenia, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duppalekk
ja juz po zabiegu u dr Skupina, nie ma co sie bac, naprawde nic nie boli po zabiegu, teraz czekam na poniedziałek i jade na zdjecie gipsu, mam nadziejsze ze z kształtu tez bede zadowolona:) pozdrwiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy-child
I jak po operacji? Proszę odpisz, bo ja wciąż się waham między Szczytem a Skupinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupin ponoć OK. Sporo słyszy się o Skupinowskich noskach. Ja wszędzie gdzie mogę odradzam Stepniewskiego. Cenę ma konkurencyjną, ale pierwszy partacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga_paradise
czy ktos robil operacje powiekszenia piersi u dr skupiń?prosze o wiadomosc bo na necie nie ma zbyt wielu inf na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Odradzam dr Skupina. Zniszczył mój nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko
7 godzin temu, Gość Nos napisał:

Odradzam dr Skupina. Zniszczył mój nos.

Co się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin odradzam
Dnia 8.07.2019 o 21:02, Gość Koko napisał:

Co się stało? 

Mój nos został zdeformowany i zniekształcony przez Skupina. Wygląda bardzo sztucznie i nienaturalnie i nie pasuje do mojej twarzy. Po operacji mam znacznie bardziej asymetryczny nos i twarz. Z jednej strony nienaturalnie wklęsły, a z drugiej strony nienaturalnie wypukły. Wygląda to bardzo źle. Każdego dnia żałuję, że pozwoliłam się zoperować temu chirurgowi. Mój naturalny, wyjściowy nos był większy, ale zdecydowanie lepiej pasował do mojej twarzy. Pozwoliłam się trwale oszpecić. Skupin nie informuje o powikłaniu, jakim jest trwałe oszpecenie nosa i twarzy. Radzę omijać szerokim łukiem, bo te jego reklamy nijak się mają do rzeczywistości. Operacja nosa może zniszczyć zdrowie i życie, nie wierzyłam, dopóki sama na własnej skórze się o tym nie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×