Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaasss

ceny diamentów i brylantów

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaasss

z czym pierscionek zarecznynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylanty to po prostu diamenty o określonym szlifie - więc poniekąd jeden kit ;-) Niby jest tradycja, że ma być z diamentem, ale tak naprawdę to kwestia gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirek
Pierscionek zaręczynowy tylko z brylantem (diament o kszt. okrągłym , który posiada min 32 fasety w koronie (nie licząc tafli) i 24 fasety w podstawie nie licząc koletu ) Minimum 0,5 ct ! A tak na poważnie - nie ważne jaki kamień - ważne jakie są chęci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne ..
tak wszystkie tu mowią że nieważny kamień, ważne chęci. A jak facet tu pyta czy kupić z cyrkonią to wszystkie go mieszają z błotem że nie ma szacunku do tak waznego dnia że to wstyd i dno że taki pierścionek to tylko z diamentem. To mi przypomina jedną znajomą która z wielką dumą twoerdziła że nie jest materialistką i pierścionek zaręczynowy to mógłby być nawet z odpustu bo to nie ma znaczenia a jednocześnie na każdym kroku się chełpiła ile to jej mąż nie zarabia za granicą, ze ciężko pracuje a ona sobie tylko wydaje tą kase. I ciągle o tylko tej kasie męża pierdoliła aż to się nudne robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest takie proste
ja chcialabym dostac z brylantem i nie dlatego, ze jestem snobka itd. tylko dlatego, ze te kamienie mi sie podobaja, to jak sie mienia i wygladaja, ale gdyby rownie bardzo podobaly mi sie np perly to chcialabym perly. najlepiej zapytac jakie kamienie lubi wybranka. a ceny sa naprawde rozne i jesli chodzi o brylanty to np jeden jakis malutki otoczony cyrkoniami, albo czyms innym to wydatek kilukset zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałabym dostac kiedys
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=323771458 lub taki :) wcale nie musi byc diament moim zdaniem. Kiedys były zwykłe złote malutkie pierścionki albo wcale nie było tylko obrączki i jakos ludzie nadal się kochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuleks
Ja mam z brylantem i nawet o tym nie wiedzialam dowiedzialam sie przez przypadek i szczerze wam powiem ze nawet jakbym dowiedziala sie za te 40 lat i tak by sie nic nie zmienilo Poprostu uwazam ze to nie jest takie wazne jaki kamien. Z tego co widze w sklepie to ceny sa zroznicowane zalezy jaki duzy kamien itd....sa po 2.000 tys owszem ale sa i tez tansze ale wtedy kamien jest mniejszy Ja nawet nie chcve wiedziec iel kosztowal moj nawet jak by kosztowla 50 zl to bym sie cieszyla :D Najwazniejsze jest uczucie a nie wartosc pierscionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakup diamentów i brylantów w Mart Diamonds. Firma rzetelna, a towar w 100 % sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są różne i nie sposób tego teraz tu opisać, jedyne co mogę Ci polecić to skontaktuj się z ludźmi, którzy udzielą Ci takich informacji osobiście. Mi rzetelnych i rzeczowych informacji udzielili w Mart Diamonds, więc ich mogę Ci śmiało polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to każdy tylko brylanty by chciał... Tak jak któryś z poprzedników pisał, chęci się licza. Szkoda, że niektóre kobiety tego naprawdę nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×