Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowany-3

odmówiła

Polecane posty

Gość zdezorientowany-3

Kilka dni temu dowiedziałem sie ze na jesien zostane ojcem. przezyłem szok.... to troszke za szybko. Ale jest ok. oboje bardzo się cieszymy i czekamy na nasze maleństwo. Wczoraj oswiadczyłem sie mojej Asi... i kolejny szok!! odmówiła!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
Bo myslalabym ze sie zareczasz tylko dlatego ze bedziesz ojcem a nie z milosci.... popros ja za rok albo dwa... wtedy sie pewnie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pytałeś
dlaczego? Może pomyślała, że oświadczasz się TYLKO z powodu dziecka? Może nie chciała, by to wyglądało w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morange
to ze jest z toba w ciazy nie znaczy od razu ze ma sie zareczyc. Moze nie jest gotowa na malzenstwo. Mam chlopaka, jestesmy ze soba 3 lata, w marcu bedzie dzidzia a my ani myslimy o jakims slubie. Dobrze nam jak jest. Malzenstwo nie jest zadna garancja na zwiazek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batalia baxis
daj jej troche czasu..nie wierz, ze w czasie ciazy kobiety maja dziwne humory;)..porozmawiaj z nia o slubie za miesiac...ale nie naciskaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
oczywiście ze pytałem dlaczego. powiedziała,że nie jest jeszcze gotowa na małzeństwo, że to dla niej powazny krok i nie chce się pobierac tylko dla tego ze zostaniemy rodzicami. ale ja tego nie rozumiem. Przeciez wiele razy mówiłem jej ze chciałbym kiedyś się z nią ozennić. Nie robie tego tylko dlatego ze ona jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
ale tak to wygladalo ... widzisz masz odpowiedzialna dziewczyne wiec sie nie martw... przeciez to nie problem miec dziecko bez slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pytałeś
zdezorientowany - być może nie robisz tego dlatego, że jest w ciąży - ale robisz to TERAZ dlatego, że jest w ciąży. Ona tak nie chce i ja ją rozumiem. też bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
no widzisz.... nie wiem czy studiujesz czy pracujesz ale wydaje mi sie ze w tym wieku nie zarabia sie wiele wiec po co marnowac pieniadze na slub i wesele - teraz musicie uzbierac na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
pieniądze raczej nie sa problemem. Moi rodzice mają własny interes wiec na poczatku by nam pomogli a od przyszłego roku ja chce rozkręcić coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
a tak w ogole ile jestescie razem - bo jak od niedawna to tez sie nie ma co dziwic ze dziewczyna nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
przyjaźnimy się juz pare lat ale jestesmy ze sobą od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
ale co za róznica ile mamy lat czy jak długo jesteśmy razem kochamy się ... wiec dla mnie sprawa slubu jest oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
to niewiele, dziewczyna madrze robi uszanuj jej decyzje, przeciez tak naprawde niewiele wiecie o sobie o tym czy sie dopasujecie mieszkajac razem wiec po co ten pospiech... lepiej poczekac, lepiej sie poznac, zamieszkac razem niz potem nagle po roku czy dwoch dowiedziec sie ze jednak nic z tego nie wyjdzie i sie rozwodzic. W takim przypadku sama bym powiedziala zdecydowane nie, nawet jakbym bardzo kochala faceta, wiec nie stresuj sie jej decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
mysle ze jeszcze kilka dni temu decyzja o slubie nie byla tak oczywista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub naprawdę niewiele zmieni między Wami. Poczekaj aż dziecko się urodzi. Zanim wszystko przygotujecie, zaklepiecie wolny termin, to ona już będzie w widocznej ciąży, a każda młoda dziewczyna marzy o pięknej, zwiewnej sukni ślubnej. Nie ma się co spieszyć. Zawsze dziwiły mnie pary, które brały ślub w ciąży. Przecież spokojnie można poczekać. Boisz się, że Ci ucieknie? Teraz powinieneś ją wspierać, być przy niej, cieszyć się z tego, że wkrótce zostaniesz ojcem, a nie nakłaniać ją do czegoś, do czego nie jest przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
masz racje nie była by moze tak szybka. ale przeciez wiedziała ze chciałbym za rok albo dwa zacząć juz o tym powaznie myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
Po prostu zapewnij ja o swoich uczuciach i daj czas mowiac, ze chcesz z nia zawsze byc ale sznujesz jej decyzje ale moze byc pewna kolejnych oswiadczyn w przyszlosci... Nie zmusisz ja do malzenstwa, tylko zniechecisz, czemu jest dla Ciebie tak wazne pobrac sie zanim dziecko sie urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ona też chce być na 100proc. pewna bo nie chciałaby być rozwódką gdyby coś nie tak? lepiej zapytaj ją czy dziecko będzie nosiło jaj czy twoje nazwisko bo tu możesz sie zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
a jak inaczej miało by to wyglądać... przeciez to bedzie tez moje dziecko, a ona nawet nie chce się do mnie przeprowadzic. chciałbym zeby wszystko było jakos poukładane, chce zebysmy byli juz rodzinką. a z d rugiej strony ja sie rozmysli i mnie zostawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
Nazwisko powinno byc jej - gdy wyjda za siebie najprawdopodobnie da sie to zmienic czemu jej nazwisko - bo w tym porabanym kraju odkad w nowych dowodach nie wpisuje sie dzieci sa problemy np przy zapisywaniu do szpitala, przychodni czy przedszkola - matka z innym nazwiskiem musi udowadniac ze jest matka - czyli pokazywac certyfikat urodzenia dzieciaka... najlepiej dopytac sie w urzedzie miasta jak to jest z pozniejsza zmiana nazwiska i czy jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
dlaczego za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym odmowila
mieszkasz sam czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo dziecko dla chłopaka w Twoim wieku to przeogromny ciężar. a Ty się pytasz dlaczego? zdajesz sobie sprawę z tego że dziecko to nie zabawka która możesz odłożyć jak za głośno płacze? dziecko będzie miało dziec ko..taka smutna prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
z rodzicami, ale mamy duzy dom. mielibyśmy całe piętro dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany-3
Co ty nie powiesz! Przeciez zdaje sobie sprawe ze to żywa istotka. Wiem ze czeka mnie duzo obowiazkow ale jestem odpowiedzialny... damy sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×