Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monis18

Jakie buty na studniówke???

Polecane posty

Gość Monis18

ja mam zamiar iśc w całych butach które sa naprawde wygodne i eleganckie a mama mi coś smęci ze lepiej w sandałkach, szkod ami kasy zeby kupowac specjalnie sandałki, w czym wy idziecir??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty? wygodne. tylko jak chcesz "całe" buty to musza miec jakies paeczki czy cos zeby Ci nie zlatywaly. mialam takie bEz paskow na polmEtku i myslalam ze je zgubie czSsami w tancu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szpilki/sandałki, ale i tak kupuję jeszcze jedną parę, bo muszę sobie wziąć na przebranie jakieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_girl
ja sobie takie zamówiłam na wyprzedaży :) http://www.schaffa.pl/produkt364.html ale zastanawiam się jeszcze czy nie kupić sobie na zmianę jakichś drugich na mniejszym obcasie, albo w ogóle płaskich bo boję się, ze nie wytrzymam przez całą noc w takich wysokich chociaż strasznie mi się te podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis18
całe czyli czóółenka takie do szpica i maja z przodu taką klamerke, sa na 8 cm szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też preferuję czółenka, sandały wyglądają ładnie do letniej sukienki, a do rajstop to już tylko zakryte buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na taka okazje
buty powinny być jak najbardziej odkryte = najlepsze sandałki najlepiej same cieniutkie paseczki; do tego pończochy bez wzmocnienia na palcach - ładnie wygląda. Sama tak miałam i kilka moich koleżanek i naprawdę bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emylka
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=11400 Co sądzicie o takich butach na studniowke, tylko ze czarnych, do czarnej sukienki? moja mama i sprzedawczyni w sklepie stwierdzily, ze w takich nie wypada isc na studniowke... ze niby za sportowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truttttuuu
eee tam, ja mialam wlasnie lekkie sandaly na studniowce i tanczylam cala noc kiedy polowa moich kolezanek siedziala za stolem bo po polonezie wiekszosc miala poobcierane piety. buty nie sa takie istotne na studniowce jesli ma sie dluga sukienke. wazne zeby byly wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emylka
no dobra, ale jak NIE MA SIĘ długiej sukni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
wygodne i pasujące do sukienki, a czy zakryte czy sandałki to nie ma znaczenia moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od butów jakie kupisz ale podobno na platformie są wygodne. Jednak zdarzają się takie (w moim przypadku) co są na 12 cm szpilce (cienkiej ) i przetańczyłam w nich całe wesele i poprawiny i czułam się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliowa24
tylko wygodne, coś ala balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina bidwa
ja sobie kupiłam w akces dance, bo mają buty na miarę. bardzo wygodne bo są jakoś inaczej wyprofilowane niż sieciówki. a najfajniejsze było to, że sama sobie wybierałam wysokość i typ obcasa, materiały i kolory, ozdoby itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta - całkiem przyjemne, miałam bardzo podobne buciki, tylko troszeczkę niższe, ale generalnie bawiłam się w nich całą noc. Poza tym... te szpileczki, które pokazujesz mają bardzo, bardzo przyjemną cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaranta
Właśnie takie, jak pokazałaś będę optymalne. Moja koleżanka miała np. wysokie szpilki, ale jedynie na wejście i na poloneza, żeby się pokazać. Kiedy już zaczęła się normalna zabawa to miała zwyczajne baleriny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - takie miałam na własnej imprezie. Moim zdaniem kupowanie drogich butów, w brzydkich kolorach, rzucających się w oczy, jedynie niszczy nam wizerunek. To studniówka, nie dyskoteka - pamietajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie te ostatnie buciki - będą optymalnie pasowały. Porządne buty nie muszą kosztować dużo - poza tym - po całej imprezie będą zmasarkowane, więc tym bardziej moim zdaniem nie warto dużo na nie wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Najlepsze (choc może nie wyglądają najpiękniej)są buty z paskiem wokół kostki-trzymają pięty,niewysokie do 6 cm.Przynajmniej na drugą część studniówki,kiedy zabawa kręci sie na całego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na studniówkę mam buty z allinside.pl za jakieś grosze. Kupiłam sprawdzić czy będą w ogóle nadawały się do chodzenia, a tu się okazuje, że są super. Wyglądają na nodze ekstra, szkoda, że tak późno odkryłam ten sklep, bo mogłabym tam kupić sobie jeszcze sukienkę za jakieś grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×