Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa

jak ktos sie nudzi,zobaczcie mojego babla

Polecane posty

kurczę gosia podziwiam, my to przewaznie jedziemy na słoiczkach-z braku czasu:) a mam pytanie, to mięsko po ugotowaniu przepuszczasz przez maszynkę do mielenia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam blender, nie wiem czy tak tez sie mowi po polsku, jak ugotuje wrzucam do warzywek i calosc miksuje. ja mu gotuje na 2 dni wiec nie jest tak zle :) i duzo czasu nie zajmuje porcja 2 ziemniaki, 1 marchewka i pol piersiz kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki blender dobra rzecz, muszę kupić. Mojej na razie obojętne co je, więc nie ma problemu czy to słoik czy gotowane-wcina wszystko:) Tylko owoce jej na razie nie wchodzą. A Twój Filipek siedzi już samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
ja tez na 2 dni gotuje, raz sprobowalam dan ze sloiczka, cos wstretnego, ble, od tamtej pory gotuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi na fotelu a jak wie ze jestem obok to nie chce cwaniak jeden :P z lezeniem na brzuszku tez jest problem, chyba od razu by chcial chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym słyszałam, dlatego ja bardzo ostrożnie podchodzę do tych słoiczków tzn. zawsze zanim podam małej wylewam zawartość na miseczkę. Na razie na nic nie trafiliśmy:) A moja też nie lubi leżeć na brzuszku, w ogóle leniuszek z niej mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×