Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa

jak ktos sie nudzi,zobaczcie mojego babla

Polecane posty

Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa

www.bobasy.pl/bennybarath. Prawda ze przystojny, hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
sorry, ale nie wglebilam sie w temat wklejania linkow, jak, gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejasz linka a potem dajesz enter albo spację :P bo ten Twój nie działa i trzeba go kopiować i wklejać do okna przeglądarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
jestem mierna :( nie wiem jak sie wklaja link, buuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaj moje dobre serce
Pomagam ..... www.bobasy.pl/bennybarath .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Wy mieszkacie, że on ma Benny na imię ? ;) zdjęcia super !! ładne ujęcia, super kolory i w ogóle :D znasz sie na fotografowaniu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
kochana....:)dzieki, ale tak czy siek musze kiedys okielznac tego linkowego potwora, pewnego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
Dziekuje!!!!! Szczerze - totalna amatorszczyzna, aparat niskiej klasy, a maluch bardzo zywy :) wystarczylo jednak przescieradlo na lozku i voilla :) my mieszkamy w cape town, ja od urodzenia, moj maz z niemiec, ach, dlugo tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maammmuuusssiiiaaa ktos sie moze pod ciebie podszyc, wiec wejdz na gorze w preferencje i dodaj sobie haslo :) wtedy bedziesz na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
Baderka - kurcze, ale ma duzo wloskow!!moj lysy jak kon :) pare piorek ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ---> no popatrz, a fotki jak z profesjonalnej sesji zdjęciowej :D :D :D :D super !! dzieciak oczywiście prze fajny ;) [ żeby nie bylo że tylko się techniką zachwycam :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te jej włosy są dla mnie sporym zaskoczeniem, bo ja byłam łysa jak kolano do 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
teoria, ja nie moge otworzyc linku z toim brzdacem, wiem tylko ze ma 6 latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaach... "zobaczcie mojego bąbla"! nie mogłam rozgryźć co to za słowo "babel" , użyte w odniesieniu do dziecka ;D aż mnie ta zagadka z pierwszej strony ściągnęła :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaIrlandia, a wasze maleństwo to chyba trochę po mamusi trochę po tatusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
Baderka, jak wogole ci leci z mala? co juz potrafi, jak je, jak spi, ciezko mi porownac bo nie mam zbyt wiele dzieciatych kolezanek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka najlepsza jest fotka ze szpitala :D :D jakie miała włoski fajne :D :D :D :D Mamusia --> bo to nie jest mój brzdąc ;) to suwaczek, który mówi o tym, ze ponad 6 lat jestem ze swoim facetem ehhe :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
czyli jestem jednak do niczego z tymi linkamoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
gosia irlandia, przeczytalam ze zrobilas malemu zupke pomidorowa, czy mozesz dac mi przepis ? a moze masz jeszcze jakies ciekawe pomysly na urozmaicenie diety malego, bo ja glownie gotuje mu przeciery warzywne, nuuuuuddddaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaaaa, tu na kafe jest taki topik Lipiec 2007-tam udzielają się mamusie dzieciaczków urodzonych właśnie w lipcu, jak masz czas to zajrzyj tam...Chociaż ostatnio trochę tam pusto, mamuśki pouciekały po wielkiej awanturze o nic:) a z moją nie mam większych kłopotów, duży bobas z niej-9 kg 80 cm-apetyt jej dopisuje, tylko jeszcze, że by nocki chciała przesypiać... Młoda potrafi się obudzić o 3 nad ranem i tak do 5-tej wojować:) A mama rano do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
ojojoj, biedna.....:( moj tez taki byl, musialam caly dzien inaczej rozplanowac bo myslalam ze sie wykoncze, ale podzialalo, ale sprobuje ten topik lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z siedzeniem u niej raczej kiepsko na razie, tzn. strasznie kładzie się na nogi do przodu albo chwieje na boki jak spławik, nie raczkuje za to ostatnio wyrywa się do stawania na proste nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapraszam, ja też tam bywam:) Tylko faktycznie zrób się na czarno, bo pomarańczowy kolor na wielu działa jak płachta na byka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze spaniem to bylo tak ze jak maly wojowal to schodzilam na herbatke i go zostawialam, wyszalal sie wymarudzil i od tamtej pory nie ma zadnego problemu, spi od 22 do 9 rano, budzi sie raz albo 2 razy no wiec ja mu daje: * zupka z marchewki, ziemniakow i pol piersi z kurczaka, papka oczywiscie, teraz mu daje do warzywek pol lyzeczki maselka * zupka marchewka ziemniaki pol schaba gotowanego miesko gotuje osobno, teraz dodaje co drugi dzien pol zoltka * pomidorowa, ktora uwielbia: 2 dojrzale pomidorki, zaparzam w wodzie, zdejmuje skorke, na patelke daje lyzeczke maselko, wrzucam pomidory i czekam az sie rozpadna, osobno gotuje ryz :) no i znowu papka dalam ostatnio mu z kalafiorkiem, marchewka i ziemniaczkami ale strasznie plul i nie chcial jej jesc, wiec fanem kalafiora to on nie bedzie :) * rozgnieciony bananek * starte jabluszko * sok z jabluszka * buszkopty, czasem dolaczam do jabluszka *kaszke bananowa, albo jablkowo bananowa, innych nie lubi korzystam z tej strony: http://www.bobaski.com.pl/?page=dieta_dziecka najwiekszy ubaw mam przy pomidorowej, bo sie strasznie wykrzywia ale chce wiecej i wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×