Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ćwicząca regularnie Dziewczę

Ile razy w tyg ćwiczyć w fitness klubie?

Polecane posty

Gość Ćwicząca regularnie Dziewczę

Bo ja np ide sobie w pon,wt,sr,w czw mam przerwe,to znaczy ze najlepiej by bylo w piatek isc czwarty trening zrobic nie? treningi mam 1,5 h. Orbitrek, Stepper, Rower itp. W weekendy przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca regularnie Dziewczę
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 15 lat
ćwiczę i wiem że max 3 razy w tygodniu. Poza tym nie wolno robić 3 razy pod rząd a potem aż tyle przerwy. Powinno być mniej więcej naprzemiennie, np. pn, śr, pt lub wt, czw, sob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się odchudzam
to juz lepiej jak przerwa wypada w srodę czyli treningi w pon wt czw i pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca regularnie Dziewczę
tylko ja w czw nie moge chodzic:( to bede chodzila w pon,srody i pt. ;) a codziennie nie mozna cwiczyc tak? jutro sobie pojde na trening zeby nie bylo za duzej przerwy,myslicie ze ok?a od pon ten plan 3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicząca regularnie Dziewczę
yhy,no tak. w sumie logiczne;) no to rozloze to na raty,bo codziennie do klubu nie dam rady biegac, z dojazdem lekko mi to 3,5h zajmuje. aWy dziewczyny chodzicie czesto do klubu?czy raczej brak wam czasu na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jakieś pozytywne rezultaty ćwiczeń na swoim ciele?? .... bo ja chodze na fitness od kilku miesięcy z różną intensywnością ale staram się być przynajmniej 3 razy w tyg. głównie sa to zajęcia tbc,abt, czasami stretching, fit ball lub płaski brzuch... i nie zauwazyłam prawie zadnych pozytywnych zmian a już absolutnie nie schudłąm ani nie ubyło mi nigdzie cm, troche mnie to zniechęca:(...dodam ze nie jestem na zadnej super diecie ale starm się odżywiać normalnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalladxa
Trener mi powiedzial ze aerobiki typu zajecia tbc czy inne tego typu nie odchudzaja,lepiej aeroby na maszynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kazdej silowni
nie wiem jak z fitnessem ... trener Ci powie ze cwiczenia powinno sie robic co 2 dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba_w_koronkach
to zależy co i jak ćwiczysz. jeśli uprawiasz TYLKO trening kardio (czyli aeroby jak bieznia, orbitrek, etc.) można 3-5 razy na tydzień, od 30 do 45 min w stałym tempie lub 20 minut treningiem interwałowym (czyli naprzemiennie wolno/szybko, np. 12 sekund normalnym tempem, 8 sek bardzo szybko i tak przez 20 minut, lepsze efekty niż w stałym tempie, ale też trening to dość morderczy). Ważne jest zostawić sobie 1-2 dni na regeneracje organizmu. Podobnie ma się kwestia z różnymi fiki-miki jak aerobik itp. jeśli chodzi ci o trening siłowy to jeśli trenujesz na raz CAŁE ciało to maksymalnie 3 razy w tygodniu (co 2. dzień), jeśli ćwiczysz partiami, 4 razy w tygodniu (np. w pon/czw górne mięsnie, wt/pt dolne). W dni pomiędzy treningiem siłowym można wrzucić sobie aeroby. 1 dzień minimum musi być na regeneracje. Pamiętaj, mięśnie zaczynają pracować dopiero jak skończysz ćwiczyć, trzeba dać im więc czas troszke popracować :) aby schudnąć, najskuteczniejsza jest kombinacja siłownia plus trening kardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria banas
Ja chodzę dwa razy, ćwiczę w siłowni GoldsGym, świetne miejsce, doskonale przygotowane. Najbardziej lubię zumbę - nic innego aż tak nie wciąga. Kocham ruch, kocham taniec, a ci instruktorzy na miejscu, są po prostu nieziemscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwicze siłowo 3x w tyg.-pon,śr i pt.i to starczy;) akurat na koniec tyg.w pt. mam taki trening akurat na regeneracje do pon :D hehehe.po nim na tyłku nie mogłam usiąść do niedzieli :D tak pracowałam nad mięśniami pośladków-moc wykroków i martwego ciągu dała się we znaki ;) w ogole wszystkie tylne mięśnie bolały :D Hehehe ;) A po TBC też poczułam,że mam mięśnie pośladków i skośne mięśnie "brzuchu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa razy w tygodniu po 1,5 h i uwazam to za wystarczajace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×