Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina malina

brak okresu, niska beta - może być ciąża?

Polecane posty

Gość kalina malina

Witam i proszę o pomoc. Staramy się z mężem o dziecko to jest nasz pierwszy cykl satarń ale 4 po odstawieniu tabsów. Pierwszy trwał 28 dni, drugi 23, trzeci 21 dni. Ostatnia miesiączka była 23 grudnia. Robiłam rano testy owulacyjne i wg nich owulacja zaczęła się 2 stycznia. Wieczorem było przytulanko. Po kilku dniach (poważnie) zauważyłam że piersi mi się sporo powiększyły, bolał mnie dół brzucha i pobolewały jajniki. Ale niestety w miedzy czasie złapałam katar. Nie stosowałam jednak nic z lekarstw zakazanych - tylko sok malinowy, herbata z cytryną i siedzenie w cieple. W poniedziałek robiłam test ciążowy płytkowy domowy - pokazał mi tylko jedną kreskę. We wtorek poszłam na bete bo wg ostatnich cykli powninna być już @. Beta wyszła 2,5 - czyli że nie jestem. W między czasie był 2 razy przytulanko bez zabezpieczenia ale teoretycznie w dni juz niepłodne. Nadal nie mam @!! :( Co mi jest? Czy mogło dojść do zapłodnienia później i beta jeszcze nie wykazuje? Czytałam że jeśli beta wychodzi powyżej 1 tzn ze jajeczko jest w organiżmie. Proszę poradzicie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tabsach najczesciej jest tak ze @ na poczatku sa nieregularne ,organizm musi sie przyzwyczaic -wiec uwazam ze nie jestes w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Miką ja po odstawieniu pierwsze 3 miałam w miarę a na 4 czekałam ponad 40 dni :O pozatym te objawy, które opisałaś po przytulanku w dni plodne - zdecydowanie za wcześnie na objawy ciążowe :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina
a może być tak że owulacja wystąpiła później z racji rozregulowanych cykli??? Miał ktoś tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ale przecież zrobilas test owulacyjny więc zapewne wtedy owulacja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina
tylko zrobilam go z innej firmy niz pozostale 5 dlatego nie pomyslalam ze moze byc roznica. Cieszylam sie ze cos pokazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×