Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz tego wcale nie wiem

Co do granatowej spodnicy?

Polecane posty

Gość sama juz tego wcale nie wiem

Ostatnio kupilam granatowa spodnice (tatuum), ale nie wiem z czym ja zgrac, bo zupelnie nie mam doswiadczenia z tym kolorem... Spodnica wyglada nastepujaco: granatowa, z lekko polyskujacego, dosc sztywnego materialu (tylko niektore nitki blyszcza), jest do kolan, kroj: lekko rozszerzany trapez, z zaszewkami. Nawet nie wiem, czy jesli wloze brazowe buty, to lepiej zeby rajstopy byly brazowe, czy granatowe. I jakie kolory pasowalyby? Ubieram sie roznie, w zaleznosci od nastroju :), czasem odwazniej, czasem spokojniej :). Czy ktos mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może biała koszula, ale nie taka prosta tylko np. z żabotem, niby proste ale jednak klasyczne i zawsze modne :) próbowałabym też z jakimiś jasnymi dodatkami typu żółte korale, ale to już zależy od gustu i od tego jak się czujesz rzucając się w oczy. podoba mi się też z czerwienią np. czerwony golfik, ale taki cienki, do tego ciemniejsza marynarka. biała koszula i na to kamizelka, jeśli lubisz takie zestawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze dorzucić ze do białej koszuli i białego zawsze ubieraj jakieś dodatki żeby nie wyglądać jak na akademii szkolnej:P jakieś korale coś naprawdę rzucającego się w oczy. zamiast łańcuszka z małym wisiorkiem coś mocnego albo kształtem albo kolorem. jeszcze po marynarsku z bielą i czerwienią. co do brązu to pasuje owszem ale dla mnie za ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz tego wcale nie wiem
Wow, emphetepe, Oszustka i nibys, dziekuje za bardzo sensowne odpowiedzi :). Na pewno skorzystam. Teraz juz wiem, z ktorej strony ten granat ugryzc :). A jak do tego pasowalyby brazowe buty?, bo tylko takie mam :( (tzn. mam kilka par, ale wszystkie brazowe), takie do pol lydki i do kostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz tego wcale nie wiem
Jeszcze raz dziekuje za pomoc :). W poniedzialek pedze na zakupy, musze znalezc jakies senswone rajstopy :) i moze jakies dodatki (te kolare sa super). Za tydzien kolezanka ma impreze urodzinowa, wiec mam pare dni na zlozenie fajnego outfitu :). A tak w ogole, dziewczyny, czy udzielacie sie na jakims topiku o modzie, kolorach? Chetnie bym poczytala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazowe buty beda ok. zobacz jak swietnie pasuja brazowe kozaczki do niebieskich dzinsow :) te dwa kolory sie lubia. pamietaj zeby starac sie nie namieszac wiecej niz 3 kolory bo mozesz wygladac jak choinka. Ostroznie z dodatkami :) wcale nie uwazam ze buty musza korelowac z innym brazowym dodatkiem w stroju :) ale to kwestia gustu :) jak dla mnie biala koszula w prazek bylaby ok do tego. a zeby nie wygladac jak uczennica to ja rozepnij troszke u gory i rekawy podciagnij. Bedzie wygladac elegancko ale nie jak w mundurze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×