Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudeleczko

Zna się ktoś na wynikach badań gastroskopowych? Albo polećcie fajną stronę

Polecane posty

Gość pudeleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się odpowiedzieć
a co dokładnie chciałabyś wiedzieć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
co znaczy test na H.pylorii (+/++) słabododatki - wiem, że o bakterie chodzi i wynik Gastritis antralis. Refluxus duodeno-gastralis Dzięki za ewentualną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axelala
test na helikobakter albo refluks zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
To wiem bo dziś miałam robioną gastroskopię, zacytowałam wynik i chcę wiedzieć co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axelala
co to jest sredniododatni, refluks czy helikobakter? o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H.pylorii słabododatni oznacza, że wykryto bakterię odpowiedzialną a powstawanie wrzodów. Tę bakterię ma ponad 90% społeczeństwa, a chorują nieliczni.Powszechnie występujący w chorobie wrzodowej naciek zapalny błony śluzowej żołądka lokalizuje się w różnych odcinkach anatomicznych narządu.Naciek zapalny błony śluzowej występujący w chorobie wrzodowej może obejmować*część przedodźwiernikową żołądka (gastritis antralis), występuje on najczęściej we wrzodach dwunastnicy.Reflux duodeno-gastralis - cofanie się pokarmu z dwunastnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
w jednej linijce pod opisem badania jest wpisane :test na H.pylori (+/++) słabododatni" w wyniku lekarz wpisał "Gastritis antralis. Refluxus duodeno gastralis" Chciałabym wiedzieć co znaczą obydwie rzeczy. I wynik i test czy mam tą barterię, czy nie. Do lekarza z wynikami idę dopiero za tydzień, więc chciałabym już teraz wiedzieć co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
ngLka dziekuję, to już mi trochę rozjasnia sprawę. Nie wiesz jak sięleczy moją chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem lekarzem więc nie odpowiem Ci na to pytanie...Sama mam refluks i dodatkowo przepuklinę rozworu przełykowego przepony.U mnie refluks związany jest z ową przepukliną, na co przyjmuje się leki i stosuje dietę - nie wiem jak będzie w Twoim przypadku, bo u Ciebie problem dotyczy głównie dwunastnicy - ale na pewno będzie dietka. Jaka? Nie wiem... określi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeleczko
Dziękuję Ci bardzo i życzę dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×