Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Poważny kłopot

Polecane posty

Co może być przyczyną spadku łaknienia i płaczu po spożyciu odrobiny pokarmu? Czy Koper Włoski ma działanie uboczne? Czy pokarm matki może tak wpływać na niemowlaka. Może podawać przez jakiś czas tylko Bebiko? Czasami nachodzą mnie już czarne myśli. Jestem osobą o podwyższonym ryzyku zachorowań na nowotwory i strasznie się boję o córkę. Ale ona ma niecałe 2 miesiące. Czy Bóg mógłby być takim draniem? Jeśli spotka ją to... - znienawidzę Boga i niech mi nikt nie odpowiada, że on wystawia mnie na próbę. (a tak go błagam o jej zdrowie). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co właściwie chodzi? bo dosyć niejasno napisałaś...rozumiem, że dziecko po chwili karmienia zaczyna się denerwować? powodów może być mnóstwo, gazy (b. częsty), szybki wypływ pokarmu, wolny wypływ pokarmu, za dużo wrażeń (często po połodniu i wieczorem). Doprecyzuj problem, ale nie denerwuj się, bo na pewno wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
może poprostu brzusiu boli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... często się jej ulewa więc to może ból gardła spowodowany refluksem? Wiem, ze można zrobić USG w kierunku refluksu - chyba spróbujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połknie kilka łyków mleka i płacz, chwila przerwy i znowu je i znowu po kilku łykach płacz... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
to ma wzdęcia, czuje że ma pełny brzuszek od gazów a jest głodna i chce też jesc, podajecie jakiec kropelki, może jakieś masowanie brzuszka co najmniej pół h po jedzeniu, okład z ciepłej pieluszki, kłądzenie na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
Wyglada na koleczki, albo gaziki w brzuszki, albo za malo mleczko, powodow mnostwo, ale zazwyczaj wcale niegrozne. Mojemu maluszkowi przeszlo po 3 miesiacach, teraz wcina az mu sie uszka trzesa :) nie martw sie na zapas i dziekuj Bogu bo obdarowal Cie skarbem, ktorego czasem boli brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. robić przerwy w karmieniu i brać dziecko na ręce do odbicia 2. przed karmieniem wymasować brzuniek i połozyć trochę na brzuszku - żeby popuszczało bączki 3. karmić w spokojnym, wyciszonym, wyciemnionym miejscu, żeby dziecka nic nie rozpraszało 4. unikać wrazen w ciągu dnia (nowi ludzie, wizyty, sklepy) - dziecko odreagowuje wieczorem 5. w przypadku szybkiego wypływu pokarmu odciągnąc trochę przed karmieniem 6. nie denerwować się (to do mamy) - to podstawa. Mama jak sie denerwuje, to zakłoca sama sobie laktację i pokarm niekiedy nie chce płynąć. polecam: załóż wątek na forum gazety wyborczej (adres poniżej, tylko wykasuj spację) o karmieniu piersią, tam odpowiada konsultantka laktacyjna, a jeszcze lepiej - wybierzcie się do poradni laktacyjnej, jeżeli macie taką możliwość... http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje Plantex, Viburcol; puszcza gazy, brzuszek ma miękki, po wypiciu przegotowanej wody uspakaja się... leży na brzuszku a nawet czasami sypia w tej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się na zapas- może źle trzyma cycusia , mleczko jej nie leci i dlatego się denerwuje- spróbujcie odciągnąć mleko podac przez butle tak jak masz wyzej równiedobrze może to byc brzuszek- mimo tego ze jest mięki i dostaje dodatowo czopki dzidzie mają różne schizy- uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
może ma skazę białkową? robiliscie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona karmi ją raz piersią, raz butlą. Różnych rzeczy próbujemy. Właśnie w tej chwili - trzy łyki i płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej córki też było szarpanie i zdenerwowanie przy jedzeniu. Co się później okazało od refluksu i ciągłego ulewania zrobiło jej się zapalenie przełyku. Polecam znaleźć dobrego pediatrę i nie martwić się na zapas. A Bogu zaufać i nie pleść głupot o raku :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-do ike. Mleka żona ma pod dostatkiem. Cały dzisiejszy dzień mała karmiona jest butelką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
u mojej córki było podobnie, zaczeło sie od ulewania wymiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
i objawiło sie w wieku 2 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Drogie Panie. Jestem trochę spokojniejszy. Zastosujemy się do waszych porad i odpowiem za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest specjalny preparat na reflux- wiem bo część koleżanek z mojego topiku uzywała- najlepiej poradzić się lekarza - ale tak jak ci mówimy- nie martwcie się na zapas- i tak macie jeszcze nienajgorzej są dzieci które w pierwszych miesiącach wyja niesamowicie non stop przez tak zwane kolki- i niewiele im pomaga:) dzidziusiowi życzę zdrowia a wam cierpliwości bardzo mi sie podoba to że angażujesz się w to co się dzieje z twoim dzieckiem trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno- hmm butelka - ale z czym w środku- jej pokarmem czy sztucznym?? niektórych mlek dzieci pic nie chcą a może poprostu maluszek chce pić pamietam kilka razy z moja małą tak było że niewiadomo o co jej chodziło ja jej w końcu cherpatke a ta piła jak oszalała ech te dzidziusie predziutko do lekarza i probować - nawet jakbyscie mieli założyć że ma i skazę i kolki i reflux- probowac wyeliminować wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×