Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola lola

Seks ze starszym panem

Polecane posty

Gość lola lola

Mam pytanie do panów w okolicach 55 lat, jak często się kochacie i czy macie problemy w łóżku, zastanawiam się nad romansem z kimś, kto mógłby być moim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lola
Fajnie, ale ja nie jestem kotkiem i nie szukam faceta do łóżka, napisz mi coś na forum, jeśli możesz. Moja historia jest dość romantyczna i chodzi mi o hipotetyczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet054
To ile razy to zalezy od partnerki bo ja bym mógł co dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek faceta 55 lat napewno nie bedzie w seksie jak 18 -sto latek działal na ilość i chęci do bzykania ,ale ma doswiadczenie w seksie Traktuje ciało kobiece z okazywaniem podniecania się nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lola
Nie poznałam nikogo na skypie, ale w realu. Ile masz lat facet 054, czy tyle co w nicku? Nie chodzi o to ile byś mógł, ale ile faktycznie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet054
mam 54 lata i mam chęc prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lola
Dobra, zakładam, że jesteś żonaty i dzieciaty, czy mógłbyś mieć romans z młodszą partnerką i zaspokoić ją tak z nienacka? Któryś z was jest w takiej przykładowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet054
to zależy od wielu czynników ale młodsza bym na pewno był w stanie zaspokoić ,jak by jeszcze miała odpowiednie warunki. A ile młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rozumiesz pod pojeciem "zaspokoic tak z ninacka" To zależy od zaangażowania uczuciowego partnerki ,bo jak wiesz dla kobiety to jest podstawa do satyfakcji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lola
Mam 35 lat. A o co chodzi z tymi warunkami? Jakiś tam facet ja rozważam tutaj tylko techniczne możliwości stosunku, bo nie wiem na ile to jest możliwe. Zakochana jestem swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet054
Jeśli chodzi o techniczne strony tego zagadnienia to jesli chodzi o mnie ,jak kobieta sie odpowiednio nim zajmie to zawsze staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lola
Dziękuję za wyczerpujące wiadomości, odezwę się. Idę spać dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chłopami to tak jest dwudziestolatek jest jak flecik prosty, stroić nie trzeba ale gówno na nim zagrasz. Powyżej 50 to jak skrzypce, długo trzeba stroić, ale zagrać można wszystko, teraz wiesz dlaczego Paganini grał na skrzypcach a nie na fleciku hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja nie bądź
taki samokrytyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×