Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Decora

Protest przeciwko obecności Tomasza Lisa w TVP

Polecane posty

Zajarzyłam! Oczywiście że wyłączę telewizor. Mam nadzieję, że wielu rozsądnych ludzi zrobi tak samo by program ten miał małą oglądalność i jak najszybciej zniknął z anteny TVP. Myślę, że chamstwo i wulgarne docinki to zły pomysł na uprawianie dziennikarstwa,a Lis zapomniał, że wyśmiewanie przeciwników w dyskusji nie zawsze świadczy o błyskotliwości, za to często o braku dobrego smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i myślicie ze wasze podpisy
coś zmienią?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nadzieję,że zmienią.:) Jeśli-nie,będzie miał zapewne tak małą oglądalność,że program trzeba będzie zdjąć z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z tą kreaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decora Nie chodzi mi już nawet o poglądy polityczne, które ten Pan ostro manifestuje w swoich programach (chociaż skłamałabym jeśli stwierdziłabym, że się z nimi utożsamiam) Głównym problemem jest całkowite lekceważenie przez niego etyki dziennikarskiej, nierzetelność i stronniczość. Powszechnie znane są jego wulgarne ataki na koleżanki i kolegów dziennikarzy (np. Dorota Gawryluk, Joanna Lichocka). Jak słusznie stwierdziła jedna z osób podpisanych pod protestem jest to "osobnik, któremu honor pomylił się z honorarium". Jest ono niestety dość słone! 850zł za minutę programu to chyba zbyt wiele dla gościa, z którego rezygnują nawet stacje komercyjne. Dlaczego my mamy utrzymywać go ze swojego abonamentu! Na stroniewww.klubygp.pl ludzie zbierają podpisy. Może ktoś zechce się dołączyć!!! Wpisujcie się w ramach protestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×