Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terrrenia

zmarszczki mimiczne - bez botoksu

Polecane posty

Witam! Mam dopiero 20 lat, a już po obu stronach moich ust pojawiły się zmarszczki - od uśmiechania się. Są dość widoczne już teraz, martwię się, co będzie za 10 lat. Czy jest jakaś metoda na pozbycie się ich? Nie bardzo wierzę kremom przeciwzmarszczkowym (zwłaszcza, że nawet nie jestem pewna jakie bym miałą stosować, w moim wieku...), terapia botulinowa też mnie nie interesuje. Może jakiś masaż, albo coś? Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnienie kwasem hialuronowy
hialuronowym ale chyba trochę za młoda na to jesteś, ja robiłam pierwszy zabieg w wieku 32 lat są specjalne kremy z peptydami-wypełniacze zmarszczek, w Twoim wieku powinny pomóc myślę że trochę "wyolbrzymiasz" problem zmarszczek bo ja jestem 13 lat starsza do Ciebie i nie uważam bym miała aż tak tragiczne zmarszczki wokół ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnienie kwasem hialuronowy
a tak na marginesie botoks jest na zmarszczki mimiczne czoła i te między brwiami, bruzdy nosowo-wargowe (czyli te od uśmiechu) nie robi się botoksem ale wypełniaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. nawet nie wiedziałam z tym botoksem. mniejsza z tym. problemu niestety nie wyolbrzymiam... od zawsze dużo i szeroko się uśmiechałam i, o ironio, tak mi zostało. 2 paskudne zmarszczki po obu stronach ust. boję się, co będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×