Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

musze sie tym z wami podzielic

Polecane posty

otoz mam znajomegoo w ktorym zakochalo sie dziewcze...... on od samego poczatku tlumaczyl jej ze nic z tego nie bedzie, jednak do niej wogole to nie docieralo........ on jest osoba dosc otwarta, takze po pewnym czasie zwracal sie juz do niej w bardzo otwarty sposob aby zostawila go w spokoju....... ostatnio chciala zaprosic go na sylwestra..on starajac sie byc mily powiedzial ze nie ma pieniedzy...itd.... i co na to ona?.......wykupila bez jego wiedzy bilety na bal po czym przyszla do jego mamy i zapytala sie jej czy jej synek moze isc z nia na bal........on wtedy sie bbardzo zdenerwowal.....powiedzial do niej kilka niemilych slow...... natomiast wczoraj przyszla do jego domu i zostawila mu prezent NA WALENTYNKI! koszule :D......oczywiscie on znowu poszedl do niej i wygarnal jej do sluchu ale zastanawiam sie czy cos zrozumiala wkoncu czy nie:o i teraz moje pytanie gdzie to dziewcze ma godnosc? obawiam zetakich osob jest wiecej:o:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
hahaha dobra jest namolny mol błecheche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
to jest mol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
jeżeli to jest mol to trzeba go packą w łep żeby się jakoś otrząsnoł z głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
idioci robią to zespołowo. demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Pytanie: czy on na poczatku znajomości dawał jej jakieś nadzieje> czy byli na randkach, czy się całowali, czy byli w łóżku? Jeżeli tak to jakoś tam można ja usprawiedliwić, choć to nie jest całkiem normalne, posuwa się za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
dajecie jej czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona tak za nim lazi juz ponad rok :classic_cool: on nie dawal jej zadnych nadziei nigdy ona wyskoczyla jak filip z konopii z tymi swoimi uczuciami....on od samego poczatku mowil jej zeby dala sobie spokoj...... teraz doszlo nawt do tego ze ja wyzywa a ona nic sobie z tego nie robi :classic_cool: i dalej kupuje mu prezenciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
facet nie mówi Ci pewnie wszystkiego...cos tam z nią modził na pewno tylko nie chciał sie angażować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
czemu namolny mol napisał o szafie? macie dywersantki i musicie się bronić. tłumacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
a jeśli----> zastanawiasz mnie.... Piszesz niezrozumiale celowo? taka fantazja? czy jesteś lekko psychiczny/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
pain au chocolat----> nie byli ale czy ON przypadkiem jakos jej na poczatku nie sprowokował do tego zakochania sie w niej? Faceci robia różne rzeczy dla jaj... Musisz też założyć, że on nie mówi Ci wszystkiego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
może ją kiedyś przeleciał bez zobowiązań? a teraz taki świety...bo nigdy jej nie obiecywał nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
bo jest drugie dno. słabości skojarzeń i ich czytania. to was rozpierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie to wszystko sa jej chor wymysly..... no co by zrobila kazda normalna dziewczyna gdyby uslyszala od chlopaka "odpierdol sie wreszcie odemnie"?????????? chocby nie wiem jak byla zakochana.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Twoja pewność co do jego prawdomówności mnie zadziwia...nigdy nie wierz facetom;) a co do niej: to już chore, potrzebna jej pomoc....ma obsesję na jego punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
mol stworzył front by ona dalej to robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja mam 100% pewnosc on jest teraz w zwiazku z moja przyjaciolka.... ona o tym wie.....i mimo wszystko to robi...... ma na jego punkcie obsesje to fakt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
guzik masz 100% pewność....wierzysz w to w co chcesz wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam w tym hujowy interes zeby go oczyszczac zrozum kobieto jestem zupelnie neutralna w stosunku do niego i nie mam powodu zeby robic z nieg swietego........ a co ciebie kopnal w dupe jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi tej laski
bo naprawdę przegina ostatnią rzecz której bym chciała to konfrontacja z facetem i jego słowa że mam się odpieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
pain au chocolat----> nie, nie kopnał- to raczej ja kopnęłam...ale mniejsza o to. Tłumacze Ci tylko, że facet niekoniecznie jest całkiem czysty....a co niby ma powiedzieć swojej dziewczynie? MOże jest niewinny a moze nie...pewności nie masz, bo nie możesz mieć, więc sie nie zarzekaj. Dziewczyny mi żal....szkoda, że nie ma kogoś kto by nia potrząsnął, pomógł...na jakąś terapie wysłał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×