Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

musze sie tym z wami podzielic

Polecane posty

kuzwa BB.....prosze Cie nie wmawiaj mi po kilku zdaniach jakich napisalam cos co nie jest prawda... napwno ze soba nie spali....oni nigdy ze soba nie byli....ona chciala stworzyc z nim zwiazek..do tej pory chce.....i to nie chodzi o klamanie przed dziewczyna......i ukrywanie pewnych rzeczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
niemniej ja by chciała wysłuchać też wersji tej dziewczyny....a póki jej nie znam, nie będę uważać chłopaczka za świetego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej wersje tez znam na niej po czesci wiem ze miedzy nimi nic nie bylo :classic_cool: zreszta uwierz mi ze z jej paranojami gdyby cos miedzy nimi bylo to ona juz dawno wyciagnela by te brudy na zewntarz nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
i nieważne jak by była sytuacja...fecet, który do kobiety mówi spierdalaj to dla mnie gówniarz a nie mężczyzna, raczej coś męskopodobnego... Nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś jakis facet mógł sie do mnie odezwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie mowil do niej na poczatku tak.... wrecz przeciwnie...... tylko gdyby lktos od ponad roku robil Ci takie numery? poprostyu powiedzial jej ostrzej zeby sie wreszcie od niego odczepila...bo do niej nic nie dociera a jego to juz zaczyna meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×