Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aalluunia

powrót do pracy a małe dziecko?

Polecane posty

Gość aalluunia

Witam wszystkie mamy mam straszny dylemat i niepotrafie sobie sama z tym poradzic mam 19 mc córeczke. Od wtorku wracam do pracy na 8 godzin od 10 do 18 . Mam nianie dla dziecka od 2 tygodni przychodzi codziennie na pare godzin kobieta starsza poprostu rewelacja nic dodac nic ujac jednak moje dziecko jest tak do mnie przywiazane ze caly czas płacze moje serce mi peka nie wiem co mam zrobic czy zrezygnowac z pracy czy jednak moje dziecko sie przyzwyczai dodam ze praca jest bardzo dobra i drugiej takiej nieznajde. Dziewczyny czy wy tez mialyscie taki problem jak sobie poradzilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz te lepsze
19 m-cy to juz nie takie małe tez bede miała ten problem jak masz miec spoko etet to idz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalluunia
tylko serce mi peka ze nie bede jej widziala caly dzien co bedzie ze mnie za matka jak bede wychodzic rano i wracac jak ona bedzie szla spax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty pierwsza wracasz do pracy spójrz na to z innej strony byłaś z dzieckiem naprawdę długo - nie każda matka może sobie na to pozwolic, niektóre muszą wracać do pracy zaraz po macierzyńskim masz świetną osobę do opieki - sama tak mówisz znalazłaś dobrą pracę - chcesz pół życia pluć sobie w brodę, że jej nie podjęłaś? dziecko może i będzie na początku marudne i złe, ale się przyzwyczai to, że idziesz do pracy nie czyni Ciebie wyrodną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallunia
dziekuje za wsparcie chodzi mi głównie o to ze to caly dzien i malutka bedzie bezemnie ja tak ja kocham ze serce mi peka jak pomysle o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o tym żę mając prace zapewnisz dziecku lepszy byt. Zrozumiałe żę tęsknisz ,ale plus w tym całym że nie musiałaś iść odrazu po macierzyńskim.Dziecko można powiedzieć jest odchowane, masz świetną prace i nianie więc czego można chcieć więcej??? Szkoda by było rezygnować (tak jak myśle)Pomyśl o tym że jeszcze troche mała pójdzie do przedczkola a ty zostaniesz bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testuje
tez wracam do pracy-jak to jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do pracy co innego gdyby niania byla dziwna, praca taka sobie, piszesz ze nigdzie takiej pracy nie znajdziesz, kiedys mala pojdzie do przedzszkola a Tobie coraz trudneij bedzie znalezc prace, nie mozesz zyc tylko dzieckiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam jak maly mial 3 tyg na 2-3 godz dziennie, a teraz jak bedzie mial 5mc ide na 6 godz, zobaczymy...tez sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
3 tyg i juz pracowałas? przeciez byłas na macierzynskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×