Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła babeczka

Uwielbiam się onanizować masując łechtaczkę i wkładając palec w pupcie

Polecane posty

Gość zwykła babeczka

Odlot mam gwarantowany po kilku minutach:) Odkryłam niedawno i wciąż nie mogę wyjść z podziwu że pieszczoty pupci mogą być takie boskie... Czy Wy też tak macie? Czy to normalne? A sex analny to już uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
ja też....i robię to dokładnie tak ja Ty, a najlepszy sex to pozycja od tyłu i jak facet wkłada mi palec do pupki...bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcfer
a robicie sobie lewatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiaczek24
a ja lubie sie onanizowac przy moim chlopaku kiedy mi w tym pomaga - leze sobie na boku na tapczasie i palcem masuje lechtaczke a on mi lize pupe, mam wtedy odlotowy orgazm:) robimy to tez czesto pod prysznicem i uwielbiam jak mi facet lize tylek i wole to zamiast wkladania sobie palca, a kiedy juz jestem po orgazmie uwielbiam jak mi wsadzi (oczywiscie do cipki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła babeczka
nie robie lewatywy nigdy, nie mialam na szczescie zadnej nieprzyjemnej niespodzianki, zawsze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop chłopowy
jak to jest ze dziewczyny nawet tyłki mają czyste zawsze? kurwa ja nie wiem o co tu chodzi. czy spocone, czy po siłowni czy po podrozy wiecznie dziewuchy są czyste, ale jaja. Ja sie kąpie 2 razy dziennie i dalej takiego efektu niemam jak cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja leżąc między udami partnerki liże jej cipkę a dodatkowo paluszek wsuwam w pupę w parę sekund ma orgazm i jak twierdzi rozkosz jest nie do opisania .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a może któraś ma ochotę trochę pofantazjować? Uwielbiam kobiety, które się masturbują.:) Piszcie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam.
Co ja bym dala, zeby moj facet wsadzil mi palec w pupcie... Ale on nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten problem w druga strone, moja partnerka nie chce nic w pupcie :(-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka______
Mój mi wklada. Bardzo fajne. Lewatywy nigdy nie robią i nigdy nie bylo wpadki. Czasem też mój facet mierzy mi temp., oczywiście wklada mi termometr w pupkę. A wczesniej subvtelnie i dokladnie smaruje odbyt żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam.
nie rozumiem jak mozna nie chciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam.
Oleńko gdzie znalazlas takiego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudeczka
ja długo nie pozwalałam na zabawy analne bo się wstydziłam i bałam brązowej wpadki. Początki były mocno po pijanemu a i teraz odruchowo pupa mi się zaciska jak w pozycji na pieska głaszcze mi rowek i coraz mocniej masuje i krąży wokół pupciowej dziurki. Oczywiście cały czas działając konkretnie. Ostatecznie pokonuje opory kapiąc kropelki mocno podgrzanej oliwki prosto na kakłko, w końcu nie mogę się doczekać i jak wsuwa już palec od razu odlatuję. Przy użyciu oliwki nie ma brudasków ale na wszelki wypadek czasem w tajemnicy jak zanosi się na ostre kochanie robię sobie szybkie płukanie końcówką węża z odkręconym prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka______
poznaliśmy się jeszcze w szkole średniej. Poczatkowo nie zwracalismy na siebie uwagi, związalismy się dopiero jak poszliśmy na studia (każde na inne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba daba duuuuu
jak chcę się szybko zadowolić to zaczynam palcóweczkę i zaraz wsuwam w pupcię (ale tylko troszkę, tak 3-4 cm) rączkę od szczoteczki do zębów i zaciskam pośladki. Dalej palcóweczka, parę poprawień szczoteczki i super orgazm z gwałtownymi skurczami i rozkurczami pupki. Aż po tym mam miękkie uda i kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwal przyjemność jest dla obojga partnerów bawiących się akurat w ten sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
moja zonka tez piesci moja pupke i robi mi loda w trakcie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×