Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość she___

ból głowy a jasminelle oraz zmiana godz tabletek w trakcie blistra ?

Polecane posty

Gość she___

Witajcie mam pytanie i problem otóż w sierpniu 07 zaczęłam brac nowynette do teraz., pani gin. zmieniła mi na jasminelle powiedziała ze sa bardziej nowoczesne i mają mniejszą dawkę hormonów, po novynette miałam jakby cały czas gorszy nastrój, czułam sie podenerwowana jak podczas okresu, spadek libido,bolące piersi. Powiedziała aby wziąsc pierwsza tabl.jasminelle w dniu krwawienia ( były więc 3 dni przerwy po starych tabletkach) zrobiłam jak mówiła, dziś wzięłam drugą tabletke i strasznie boli mnie głowa :/taka migrena jakby - wzięłam o 16.00. I teraz pytanie czy może to dlatego że jest jakby większa ilośc hormonów - bo gdybym nie wzieła nowych tabl to jeszce tamte "są w moim organizmie", i po jakim czasie te objawy mogą minąc, czy tak już cały czas będzie - wiem nikt nie jest wyrocznią mojego organizmu:P chodzi tylko o to czy może ktoś był w podobnej syt. że np. podczas pierwszych kilku dni miał bóle głowy, i ustąpiły, czy mam się nastawiac że razcej nie nastąpią. Pomyślałam sobie również że może poprostu zmienic godz. z 16 na np. 20 - 21 bo jest to pora wieczorna i wtedy jakby prześpie efekt uboczny, tylko czy tak można w trakcie blistra bez konsekwensji?? w sumie to nie jest różnica całego dnia tylko 4-5 godz. Jutro byłaby to moja 3 tabl , czy może codziennie brac jedną godzinę później aby stopniowo przestawic? Czy musze czekac az do końca blistra?:( czy te 4-5 godz. z dnia na dzien byłoby to bardzo niewskazane - w sumie pisze ze jak sie zapomni i wezmie tabl. do 12 godz. to wszystko jest ok, ale tu chodzi o zmiane, i juz nie wiem czy moge zmienic. Z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×