Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasolka333

proszę o wypełnienie ankiety do pracy mgr

Polecane posty

Gość fasolka333

Na potrzeby pracy magisterskiej muszę przeprowadzić badanie dotyczące kupowania markowych produktów spożywczych. Serdecznie zapraszam na stronę www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/8200/jakie-marki-wybierasz.html gdzie czeka moja ankieta. Dobrym ludziom, którzy pofatygują się i pomogę z góry dziękuję za przybliżenie mnie do upragnionego końca studiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) Też robiłam ankietę do pracy, znam ten ból :D Ale moja nie był aż taka profesjonalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakddkkd
Wypełniłam tę ankietę, ale moim zdaniem ona jest źle zrobiona. Sugeruje odpowiedzi albo stawia tezy, w każdym razie wpycha respondenta w schematy. Jak ja mam się wypowiadać, jaką colę bym kupiła, jakby wszystkie kosztowały tyle samo, jeśli ja NIGDY bym się tego świństwa nie tknęła, bez względu na cenę. Jak ja ci mam tłumaczyć, które piwo bym wybrała, skoro jestem całkowitym abstynentem? Przyszło ci do głowy, że niektórzy ludzie po prostu nie kupują pewnych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po20tce
wypełnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo :D i poprosimy o wyniki na zakończenie, bo już nie chce mi się dodawać następnej strony do ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko polskie produkty
zgadzam się z alakddkkd - miałam Ci wypełnic tą ankietę, ale po przeczytaniu stwierdziłam, że połowę pytań musiałabym zostawić bez odpowiedzi, bo w ogólę nie kupuję tych świństw tzw. marek globalnych, ani nawet krajowych np. jogurty kupuję wyłącznie z lokalnej mleczarni... Niemieckiego Zotta nie tknęłabym choćby mi dopłacali po wodę jeżdżę raz w tygodniu do źródełka... marka ogólnokrajowa jaką kupuję to Wawel (z Wedla zrezygnowałam po sprzedaniu go Cudbury) Tak więc nie mogę Ci wypełnić ankiety, bo nie ma tam w większości odpowiedzi dla mnie. Ty sama te pytania i odpowiedzi konstruowałaś? Bo dziwnie mi ta ankieta przypomina badanie rynku z jakim pchali się niedawno po domach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie mialam taki
sam problem, nie na wszystkie pyt moglam odpowiedziec a bez nich ankieta jest niezaliczona. powinnas do pytan typu jaka cole bys kupil gdyby wszystkie byly po tej samej cenie dodadz odpowiedz "nie dotyczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×