Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

załamana małolata

Znudził mu się seks ze mną?

Polecane posty

Nie wiem co jest grane. Spotykam się z naprawdę super facetem. Mam 19 lat, on 28. Jest moim pierwszym z którym się kochałam. I u jest właśnie problem. Od jakiegoś czasu muszę się o ten seks prosić. Jestem atrakcyjna dziewczyną, w łóżku staram się jak mogę ale ostatnio mi odmówił:( stwierdził że jest zmęczony... Dzień wcześniej to ja musiałam wyjść z inicjatywą... kilka dni temu też... Znudziłam mu się? Za szybko poszłam z nim do łóżka i teraz nie jestem już taka fajna? W łóżku jest boski, zawsze delikatny, opiekuńczy, zawsze jest tak jak ja chcę. Z początku kiedy bolało nie chciał się ze mną kochać, bo twierdził że muszę odpocząć, nie zmusza, nie nalega... Ale nie chce czegoś takiego że on będzie wiecznie zmęczony, niewyspany, lub będzie chciał się kochać tylko raz dziennie (bo woli raz a porządnie zamiast kilku szybkich numerków):( Ja chce to robić ciągle:( A kiedy mu o tym mówię, chce pogadać obraża się... Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
moze ma kogos na boku i nie jest w stanie tyle razy sie kochac albo moze cos szwankuje z Twoja higiena ? takie rzeczy sie zdarzaja, facet nie powie wprost ale bedzie unikal stosunku albo ma problemy ze wzwodem z roznych powodow albo nie do konca mu odpowiadasz w lozku, moze zapytaj sie na jakie zabawy mialby ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o silikony
o rany, jesli domagasz sie sexu pare razy dziennie i to codziennie to nie dziw sie facetowi ze jest zmeczony albo ze sie zaczyna nudzic toba. co za duzo to nie zdrowo. a od jak dawna jestescie razem? i jak szybko poszliscie do lozka? po jakim czasie bycia razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×