Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martita23

Gdzie na wakacje??!!

Polecane posty

postanowiłam zareklamować moją siostrę, ona nic o tym nie wie, w sumie dlaczego bym miała tego nie zrobić, nikogo nie zmuszam a zobaczyć przecież można, a może komuś się spodoba. Zresztą co będę pisała, sami zobaczcie!! http://www.keja.wladek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię określenia że ceny ustalane telefonicznie albo indywidualnie. Zawsze mi się wydaje że komuś się nie spodobam po głosie i mi zaśpiewa 3 razy więcej... A ze zwierzaczkami można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonicznie dlatego ze zalezy od: 1. terminu sezon czy poza sezonem 2. czasu pobytu 3. jaki sezon no nie wiem trzeba by spytac o zwierzaki ale chyba nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam we władysławowie,tam jest strasznie-aut więcej niż w wielkim miescie,jedzie się ciągle w korku,ludzi-tłum,po prostu koszmar,podejrzewam,ze byłam w centrum władysławowa,spałam w hotelu tytanic(?),wiec tylko w jego okolicach się poruszałam-spędziłam dwie tam dwie doby odwożac i przywożac dzieci z obozu,może można się przyzwyczaić,może byłam w czasie zmiany turnusów,może nie całe władysławowo tak wygląda-ale wspominam te krótkie pobyty jako udrękę,może też za stara jestem na takie klimaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłum, w koncu stolica polskich wakacji, w cwntrum zawsze jest tlum, ale dchyba jeszcze tlumu nie widzialas wiec zapraszam do Jastarni siostra wczesniej tam mieszkala tam dopiero jest tloczno, ludzie ulicami chodza bo po choniku sie nie da, mi to nigdy nie przeszkadzalo, na tym wlasnie polegal caly urok pobytu!!!!!!! podejrzewam ze teraz by mi moglo przeszkadzac bo dziecko male nie bylo by jak chodzic, no ale.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłum, w koncu stolica polskich wakacji, w cwntrum zawsze jest tlum, ale dchyba jeszcze tlumu nie widzialas wiec zapraszam do Jastarni siostra wczesniej tam mieszkala tam dopiero jest tloczno, ludzie ulicami chodza bo po choniku sie nie da, mi to nigdy nie przeszkadzalo, na tym wlasnie polegal caly urok pobytu!!!!!!! podejrzewam ze teraz by mi moglo przeszkadzac bo dziecko male nie bylo by jak chodzic, no ale.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki ten domek
a z pogodą w Polsce tak kiepsko, ze lepiej zapłacic odrobine więcej i jechać do Tunezji czy Egiptu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozinek z Bazinek
Władysławowo jest bardzo przereklamowane a poza tym 20 min do morza to kawał drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunezja czy Egipt - odrobine więcej? Chyba ze dwa razy tyle, to nie jest odrobina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzydki ten dom
a co ładniejszy masz????? czy może zazdrość troszkę ściska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo ludzi, których nawet na takie wczasy w brzydkim domku jak to określiłaś nie stać....... za Egipt trzeba sporo zapłacić, no chyba że polecisz nam wszystkim wczasy w Egipcie za niewielką sumkę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo ludzi, których nawet na takie wczasy w brzydkim domku jak to określiłaś nie stać....... za Egipt trzeba sporo zapłacić, no chyba że polecisz nam wszystkim wczasy w Egipcie za niewielką sumkę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już lepiej przez 2 lata
nogdzie nie jechać i oszczędzać na ten Egipt niz wywalic kasę , jechac nad Bałtyk i siedzieć tydzień czy dwa w deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, wcale nikogo nie zmuszam po prostu podałam stronkę może komuś się spodoba...... :-) pogoda, pogodą nigdy na nią nie zwracałam uwagi bo jak się jechało to na miesiąc albo dwa, więc pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc zapewniam Cię że
jest o wiele więcej ludzi, których stac na te wakacje w Tunezji za 1,5tyś od osoby niz takich, którzy maja po 2 miesiące wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorek33
My w tamtym roku spędziliśmy świetne rodzinne wakacje w Dziwnowie nad naszym morzem. Znaleźliśmy super noclegi w http://www.morskachatka.pl/ piękne domki, cisza, spokój i piękne widoki. Czego chcieć więcej no chyba tylko trzeba trymac kciuki za pogode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venada
Nie mam szczęście do pogody nad naszym morzem i od 2 lat jeżdżę na południe Europy, tym razem chcemy zwiedzić Sardynię http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ , widzę że atrakcji tam nie brakuje a że uwielbiam sporty wodne to na pewno z takich atrakcji będę korzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaDel
Jeżeli szukasz miejsca gdzie spędzisz świetne rodzinne wakacje nad naszym morzem to śmiało mogę powiedzieć, że miejscowość Dziwnów jest idealną opcją która na pewno spełni Wasze wymagania. Możesz wynająć domek bądź apartament w http://www.morskachatka.pl/ mają bardzo fajnie przygotowane i czyste domy, gdzie po męczącym dniu można się porządnie wyspać i posiedzieć w gronie rodziny i znajomych przy grillu, czy pysznym obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczyną jeździłem w tamtym roku do Chomiczówki. To było na przełomie lipca/sierpnia. Całkiem sensowne ceny. Mikrofalówka była na miejscu, sztućce i inne bajery, więc sobie coś tam po taniości robiliśmy. Kilka razy rybkę jedliśmy w restauracji, która jest obok pokojów praktycznie. Moja dziewczyna była większość czasu w strefie odnowy biologicznej. Dużo dzieciaków, ale też imprez dla dorosłych. Nie nudziliśmy się, miło wspominam i polecam ze względu na obsługę. Do niczego się nie czepiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Ja polecam Mazury i Hotel Tajty. Byłem tam z żoną, super miejsce. Blisko jeziorko, cisza, spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

na Mazury zawsze można skoczyć, czemu nie 🙂 My na wakacje w tym roku leciomy do Turcji. Znaleźliśmy w biurze mega atrakcyjną ofertę do Turcji dla 2 osób na 7 dni, cena chyba taniej niż nad polski morzem. A wiadomo pogoda gwarantowana i super widoki. Lecimy z coral travel, więc nie boję się o wyjazd, bo biuro ma dobre opinie i słynie z Turcji, więc to nie jest ich pierwszy wyjazd do Turcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulenka

W coral Travel można znaleźć ciekawe i fajne oferty. Mają spory wybór różnych kierunków, a do tego jest to sprawdzony organizator. Także dla mnie taki wyjazd to bardzo ciekawy pomysł. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No my w tym roku jednak spędzamy wakacje za granicą. Wybieramy się na kajaki do Słowenii, potem na kilka dni do Chorwacji aby wypocząć. Brałam pod uwage polskie morze, ale potem wyczytałam, jakie są ceny wakacji i postanowiłam jednak wybrac południe Europy. W tym roku jest po prostu drogo w Polsce,zarówno jeśli chodzi o wyżywienie, jak i jesli chodzi o zakwaterowanie. No i w Chorwacji przynajmniej mam sprawdzona pogodę 🙂

Dodam, ze wybieramy się na wycieczkę zorganizowaną, mianowicie przez M Canoe https://www.m-canoe.pl/ - na stronie jest kontakt Organizują w tym roku kajaki oraz rafting w całej Europie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w tym roku południe Europy, tym razem Bułgaria. Ceny,  niepewna pogoda i tłumy odstraszają od wakacji w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy do co wyjazdu wakacyjnego w związku z tą całą pandemią ale jeśli już to na pewno wybierzemy polskie góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2020 o 15:22, egaska napisał:

Ja mam obawy do co wyjazdu wakacyjnego w związku z tą całą pandemią ale jeśli już to na pewno wybierzemy polskie góry.

według mnie nie warto się obawiać, bo zamartwianie się wyjdzie nam gorzej na zdrowie niż ten cały wirus. Oczywiście, należy uważac, ale z doświadczenia powiem, że byłam na weekend nad morzem w Stegnie i w Malborku i warto jechać nawet na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×