Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wcale nie jest fajnie

wcale nie jest fajnie miec duzy biust

Polecane posty

Gość wcale nie jest fajnie

wcale nie jest taak kolorowo miec duzy biust mam biust D i wszedzie gdzie sie nie rusze mowa jest tylko o moim biuscie...owszem faceci czesto mowia,ze mam fajny biust...gorzej z dziewczynami...zadko kiedy ktora powie ci cos pozytywnego na ten temat zazwyczaj tylko slysze "ciesze sie ze mam te swoje a czy b i nie zamienilabym je na twoje. moj misiek tez uwaza ze nie chcialby dziewczyny z takimi cyckami.w ogole wiekszosc tak uwaza." i takie opinie slysze ciagle. kobiety krtore maja A czy B zekomo marza o duzym biuscie nie zdajac sobie sprawy ze to wcale nie jest tak fajnie miec taki biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiilmka
zawsze lepiiej niz byc plaska jak deska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam takie cudowne zycie, a ci wredni dziennikarze o mnie pisza", "mam taki zajebisty duzy biust, ale to wcale nie tak fajnie go miec" to se zrob operacje jak ci tak zle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan ładnych piersi
Turquoise, pewnie sama masz rozmiar A i tylko glupio piszeszz zazdrosci ... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
to daj mi na nia kase :P mysle,ze po tygodniu mialabys dosc na moim miejscu :P ... no cos w tym rodzaju mam jak ta dziewczyna na zdjeciu albo minimalnie wieksze...tyle ze ta dziewczyna jest szczuplejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
albo jeszcze sytuacja np na wfie, biegniesz i wszyscy sie na ciebie gapia bo wiadomo trudno zeby taki biust tak jak A trzymal sie w jednym miejscu,skacze jak sie tylko da a wszyscy maja ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan ładnych piersi
Wiec masz sliczne piersi w takim razie ;) i nie masz sie czym przejmowac bo to tylko glupia zazdrosc... tak samo jak moi kumple czesto wmawiaja mi ze laski wcale nie lubia duzych penisow bo je boli podczas stosunku...żal i zazdrosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
mam spore D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
nie no moj chlopak nie nazeka. ale to czasami juz jest dobijajace ze wszystko wokol toczy sie nie wokol mojej osoby tylko mojego biustu :) ale dzieki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan ładnych piersi
Mam kolezanke ktora tez ma duze D i nawet mi sie czasem przechwala ze jej przyjemnie jak faceci sie jej patrza na biust... zreszta jak w szkole miala sobie poprawic z czegos ocene to ubierala duzy deklt i juz dawalo jej to plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
nie no ale cos miedzy B a C by mi starczylo :) Dla mnie chyba jedyna rzecza,ktora mi to rekompensuje jest moj chlopak,ktory nie nazeka. No ale jakos nigdy nie spotkalam sie chba z pozytywna opinia od dziewczyny...coz... hehe no ja nigdy nie zauwazylam zeb mi to w jakis sposob pomoglo :) Moze dlatgo ze w szkole same nauczycielki prawie :D ostatnio mialam smiecha,bo mialam jazdy na prawko i robilam luk w pewnym momencie patrze ze instruktor sie jakos dziwnie na mnie patrzy. po dluzszej chwili zorientowalam sie ze mi spora polowe cycka bylo widac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to tylko polowa, u innej juz by byl caly na wierzchu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeee
nie ma czegos takiego jak biust "d" po prostu. zajrzyjcie na http://stanikomania.blox.pl/ potem sie dziwic ze wiekszosc z was ma zle dobrane staniki i splaszczone cycki wylewajace sie gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest fajnie
do "ludieeee" :| "D" to rozmiar miseczki :P o tym teraz rozmawiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel21
No wiesz to chyba dobrze,ze masz czym oddychac wiem wiem to banalne,ale pewnie zauwazasz pelne slinotoku spojrzenia facetow ;). cokolwiek by to kretynsko nie zabrzmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże cycuszki są supper. Byle ładnie wypielęgnowane i nie obwisłe. A cycki są częścią Ciebie, więc w czym problem że Ciebe podziwiają?? Bo nie kumam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel21
no wlasnie tez nie kapuje dlaczego masz jakis problem . a tak odbiegne od tematu. Mam pytanie do kobiet:. Dlaczego jest tak,ze za kazdym razem jak wsiada sympatyczna ladna dziewczyna np do tramwaju czy autobusu to spotyka sie ze spojrzeniem innych a l'a " uwazaj bo zaraz ci ozy wydlubie". dziewczyny powiedzcie dlaczego tak jest. Faceci raczej nie zwracaja na to uwage. Dlaczego tak sie dzieje no normalnie jakby wzrok mogl zabijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luudziieee
no wlasnie o tym pisze, ze miseczka "d" nic nie znaczy w ogole. Porownaj sobie malutkie 65D (o dziwo czasem szyją) ze srednim biuscikiem 70D czy raczej dużym 75/80. Miseczka miseczce nie rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Z tego co mnie wiadomo to d oznacza roznice w obwodach pod biustem i w biuscie czyli 65d i 80d powinny miec cyce takie same. No chyba ze klata taka nieforemna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Sama mam 65a i napakowaną klatę gdyż w przeszłości należałam do kadry pływaczek z NRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
witam podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Ano dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
a przy okazji dobranoc, bo juz spac ide ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeD
tez mam duże D i raczej nie jestem zadowolona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×