Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka4533

PASZPORT DLA DZIECKA

Polecane posty

Gość stokrotka4533

Czy na wyrobienie dziecku paszportu musi byc zgoda ojca dziecka jesli jestesmy po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
a jak ma sie sprawa wyrabiania tymczasowego dowodu, tez ojciec musi sie zgodzic? nadmieniam ze chodzi ty o wyjazd dziecka na wycieczke szkolna do włoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
nie bardzo wiem gdzie go szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciezka sprawa, ale jak sie dzieckiem nie zajmuje to zabierz mu prawa rodzicielskie, wtedy kazda decyzje o dziecku mozesz sama podejmowac az skonczy 18lat. jezeli jestes za granica to tam mozesz zlozyc ta sprawe do sadu. u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mało istotny
Niestety, możesz dostać paszport dla dziecka, nawet jak były mąż nie ma odebranych praw rodzicielskich i nie zgadza się na paszport dla tego dziecka :( Była żona mojego męża dostała paszport dla ich wspólnego syna, choć mój mąż ma pełne prawa opieki i na paszport nie wyraził zgody :( Prawda jest taka, że w tym kraju dostaniesz wszystko, jak dobrze posmarujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
nie w polsce jestem, . jak go pozbawie praw to znikna mi alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz zadnych namiarow? moze wynajmij detektywa, jezeli nie wiesz gdzie on jest i go znajdz! szok jak sie ojcowie w europie zachowuja, zrobia bachora i zmykaja od obowiazkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
w dodatku panstwo fundusz alimentacyjny zlokwidowalo a ojhcowie sa szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
mysle ze w karzdym zakatku tego swiata raz na jakis czas trafi sie taki element jak moj byly maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ( w twoim przypadku) zgoda na paszport , dowód ..dla dziecka muis byc obojga rodziców .... w dodatku przy składaniu wniosku musi byc obecne dziecko!! wiem bo wyrabialismy niedawno Juliannie paszport ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×