Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Gosia, to go dobrze jakiś zakonserwuj, bo my przyjeżdżamy w bliżej nieokreślony piątek :D Misiu, ja serniki potrafię tylko jeść, z pieczeniem gorzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś, wrzuce na pocztę mój ulubiony :) Channah, ja też lubię tylko jeść, ale...nie każdy mi smakuje. Z kupowanych bardzo sporadycznie, bo nie lubię przesłodzonych i takich zwartych. Ma być lekki i nie za słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Misiu, nie wiem, czy w silikonowej wyjdzie, bo do takich jakoś nie mam przekonania, choć kształty widziałam bajeczne (np. gwiazdka, bałwanek właśnie, serducho....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serc tak czystych jak śnieg, Stołów pełnych po brzeg, Nieb gwiaździstych co noc Niech Wam da cicha noc. A po nocy niech brzask Nie oszczędza Wam łask, Które niech w Nowy Rok Będą z Wami co krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczynku, wielu radości i miłości, rodziny przyjemnej :) mnóstwa prezentów, śniegu za oknem i wspaniałej atmosfery świątecznej życze Wam na te święta Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :D I jak po świętach? A maluchy szczęśliwe z prezentów? :D Pewnie cały czas siedzą i się bawią? hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie wszystkie dzieci zadowolone z prezentów...choc Karolinka w pierwszym momencie z jednego nie bardzo była zadowolona bo chciał ją obsikać :P A mianowicie \"lalek\" którego dostała...więc szybko trzeba było jemu założyc pampersa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś nie jest zadowolony z trzech głośnych prezentów (ale tych nikt z nami nie konsultował, więc sami są sobie winni - zabawki wylądują chyba w szafie, bo on po prostu takich nie lubi). Reszta to nieustająca frajda, tylko...za dużo tego :D bo dostał...ponad 10 różnych prezentów :O:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znalazłam Was! A co! :P :) No i skoro znalazłam, to życzę szczęścia, szczęścia, jeszcze raz szczęścia! A tyle szczęścia dlatego, że.... np. na Titinicu mieli i zdrowie, i pieniadze ;) :D To nie mój tekst (usłyszałam w tv), więc od siebie dodaję jeszcze życzenia wiary, nadziei i miłości! :) Buźka! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku :D Brzusia 🖐️ :D no świetny ten tekst :D :D W sumie, to właśnie szczęście jest najważniejsze, z nim reszta idzie łatwiej. A ja słyszałam jeszcze, że zdrowia się nie powinno życzyć, bo to się powinno mieć, a nie życzyć, jak czegoś czego się jeszcze nie ma.. Czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!!!! Brzusia ale fajnie,że nas znalazłaś!!!! :) Jak u Ciebie??? A ja właśnie przechorowałam Sylwester :O Ale co tam...mam nadzieję,że cały rok taki nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle do przodu :D Czy wysyłałam Wam przedszkoln ewystępy Małgosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego nowego ;) jaaga, dawno Cię nie było? zbyt dawno? martwię się! gosza??? a u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu jak się cieszę ❤️ Jestem, czytam ale jestem strasznie zamotana :) Kornelia chora, ma zapalenie gardła i antybiotyk. W pracy zamieszanie, wczoraj przeprowadzałam sie do innego pokoju, matko! ...ile człowiek produkuje i gromadzi makulatury :) Wczoraj w pracy nie działał żaden telefon, natomiast w domu nie mieliśmy prądu :( Szukam mieszkania dla rodziców i powoli oswajam się z myślą, że niedługo będę mieć psa w domu :( 🖐️ obiecuje odzywać sie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zawołałam i mnie nie ma ;) nieładnie... zima mnie rozwala, nic mi się nie chce... z kornelką lepiej? co za pies? nie lubisz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka juz zdrowa :) Pies to bokser, bardzo go lubię ale jak jest u rodziców :) Jest to pies domowy więc troszkę problemów będzie np. nie będzie mozna włączyc alarmu wychodząc z domu no i slini się :( latem będzie na dworze, ale zimą... Poza tym jestem zła bo podkupił mi ktoś miejsce na obozie narciarskim dla Maćka i bedzie siedział w domu :( A gdzie reszta? Gosikka, Gosza, Channah, Sylwia.....????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) \\ Zamrzliśmy na przystanku w czasie powrotu ze spaceru Miała być frajda z jazdy, a były prwie łzy \"mamusiu zimno\" :O A to wszystko przy temp. -1, gdzie wczoraj było -6 i pięknie...ciepło :O Mam nadzieję, że nic się z tego nie wykluje :( Teraz śpi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, to gdzie ty się szwendasz z dzieciakami? Co tam u was? Wszystko w porządku? Chyba tak, bo jak łazisz na spacery :) Ja ide zaraz do domu i weekend :D Mam dość tego tygodnia, podejrzewałam, że będzie bardzo ciężki i kolejny raz nie czuję sie rozczarowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stem ;) No i boksery nie lubią zostawać same w domu.. bo wtedy.. to.. znęcają się nad wszystkim. co im pod łapy i pysk podpadnie.. no ale to też chyba trochę zależy od wychowania psa.. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek 🖐️ Masz zupełną rację! A ten jest w ogóle nie wychowany 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadkom młoda bokserka w czasie ich pobytu w szkole, rodziców w pracy, robiła niezły sajgon. Porozwalane ciuchy, kwiatki! w doniczce na ziemi no i... kupa na dywanie ;) ;) :D Teraz się z tego śmieję, ale one zamiast odpocząć itp musiały odwalać sprzątanie ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny c sie dzieje ? :( Niedługo minie miesiąc jak siedzimy na tym samym kawalku podłogo (na tej samej stronie) :( :( :( Nie ruszymy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga, jestem zajęta ;) wymyśliłam sobie nowe hobby, teraz całymi dniami szlifuję :D nakupiłam trochę starych (przedwojennych) mebli i próbuję nadać im nowy szyk :) tak więc na fora pozostaje mi niewiele czasu, zaraz krzyś jedzie po mój wylicytowany na allegro kredens :) 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×