Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mija_ _ _23

jaka bielizna pod super cienkie obcisłe suknie

Polecane posty

Gość mija_ _ _23

Dziewczyny jaka bielizna pod super cienkie ,obcisłe suknie.macie jakieś doświadczenia.Nie chcę żeby bielizna nie odznaczała się pod suknią. A może odważnie bez bielizny?Chodzi mi tez osuknie na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przestańcie....bez majtek to chyba nawet niehigieniczne :o a juz nie wspomne, że nie takie wygodne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radamk wychodzi mi,że powinnaś założyć pod te białe kiecki czarny stanik i iść bez majtek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania proszek do prania
hehe ja nie wiem jak u innych, ale u mnie zawsze, zawsze, nawet jak porzadnie wytre pipę po sikaniu, to jakaś kropelka powstanie; głupio bym sie czuła, czujac, ze leję sobie po nodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkkkka
wania proszek do prania ale sie usmialm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wania: wreszcie ktoś napisał po ludzku :P nie ma takiej siły, żeby całe wesele być 'tam' suchym i świeżym. a pzoa tym niezbyt mile chyba uczucie jak sie obciera 'ją' udami albo siada gołą dupą na materiale sukienki..oj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooppsss111
hiha ma niezły patent co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jest taka bielizna, nazywa sie bezszwowa i jest do kupienia w wiekszosci sklepow wlasnie z bielizna:) pod biala sukienke zawsze jest zasada ze bielizna powinna byc w kolorze cielistym wtedy jej nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a co do stanika to ja jeszcze proponuje wszycie miseczek, trzymaja biust i wogole ich nie widac. testowalam kilka razy. Dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooppsss111
Niestety bezszwowa nie jest taka bezszwowa jak ją reklamują, akolor cielisty doskonale widać pod np.takimi białymi jak wyżej .Próbowałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
i naprawde bezszwowa tak jak na reklamie, kupowalam w triumph-ie za jakies 30-40zl (ale z innej firmy) same majteczki i bylo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje
bezszwowa bielizna sloggi, dostępna w każdym triumphie, tak zwane hipstery, w kolorze cielistym, w rzeczywistości wygladają jak złotawe, ale świetnie pochłaniają światło i są zupełnie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooppsss111
Chyba tak , bo cięzko dopasować odcień do skóry.Podaj jakies linki dobrej bielizny bezszwowej.Najgorzej jest z cienkimi dopasowanymi sukniami , a one są najbardziej kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak tak to byly te:) u mnie sprawdzily sie w stu procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje
sloggi hipster sa w cenie ok 30-40 zł, naprawdę są świetne, zaopatrzyłam sie na lato pod białe lniane spodnie lub spódnice idealne, pod cieńszy materiał też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooppsss111
A co myślicie o pomyśle hiha - o body linerze- oczywiście suknia nie może mocno przylegać do ud bo będzie widać. A poza tym nigdy nie wiem ,czy pod bodyliner zakłada się bielizne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę z rumianków
często nie noszę bielizny i nic mi się nie leje. cytologię mam na piąteczkę, więc raczej niechigieniczne to to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooppsss111
ja też kilka razy byłam bezbielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
Rumianki mają rację- jak kobieta jest zdrowa to nic jej tam nie cieknie , a niektórzy styliści mody wrecz zalecają noszenie sie goło pod obcisłe suknie.W języku angielskim zwane to jest no VPL(no visual panty lines). Poza ym kiedyś nie było majtek i nikt nie robił z tego problemu , a majtki nosiły tylko kurtyzany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu
Niezła stronka i śmiałe porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam bezszwową bieliznę w kolorze cielistym... stringi albo szorty. sama pracuję w sklepie z bielizną to wiem cos na ten temat ;) Jakby co to daj znaka to pohandlujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu
Do pumeksol : a wypróbowałaś sama bezszwówkę?? A czy tak jak zrobiła ninka123 nie jest trochę bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbowałam i muszę powiedzieć ze sprawdza się rewelacyjnie, choć na początku było trochę dziwnie NICZEGO nie czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa__32
Co to znaczy "niczego nie czuć"- nie miałaś majtek?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
Pod cienką obcisłą sukienkę tylko rajstopki Wolford Fatal 15 na gołe ciałko i przyjemne jak diabli i ładnie wszystko wygląda.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od iedy to do slubu
chadza się z koszulach nocnych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
Zbaczasz z tematu.Moją koszulą nocną są perfumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×