Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Znalazłam coś dla fanów naprawdę dużego biustu

Polecane posty

Gość a ty deska
lepiej poszukaj cos dla fanek wielkich fallusów bo pełno ich na kafe i sam sie do nich zaliczasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny fotomontarz. Przecież jakby był to sylikon to skóra by nie wytrzymała takiego ciężaru i by się urwały. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa
Jak będę chciała dużego fallusa, to nie będę go musiała szukać w necie" wejdziesz do pełnego autobusu i bedziesz łapac facetów za fiuty aż nie natrafisz na prawdziwego okaza powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałeś - nie odpowiedzialaś :-p szukałem Cie po tematach i znalazłem to niż ze temat załozyła deska - zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujjj... obrzydliwe. nie dlatego że wielkie tylko dlatego ze sztuczne. :o Deska----> pliiiiz - tylko Ty sobie takich nie rób. Wolę juz Twoje pinezki ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgder
mało takich fanow ja wole duze biusty ( miseczka D ) , a to co dałas w linku to najwiekszy jaki widzialem w zyciu jakies miseczka J chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toś ty desko nie widziała
nieboszczki Ferrari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się ukryć że nikt
autorki jest klasycznym przykładem negatywnej autosugestii. Dwa negatywne stwierdzenia, jestem deską, jeśli mówi to kobieta, bardzo negatywne, i drugie przegrałam życie. Dotyczas użyła tego nicku około 6800 razy czyli wystaczajaco dużo że jest to prawda, i sama w końcu to uwierzyła. A drugie twierdzenie negatywnej autosugiestii mówi: Jeśli nie chcemy, aby jakieś słowo stało się rzeczywistością, najlepiej wcale go nie wypowiadajmy. Na podstawie: Pozytywne myślenie, Wolfgang Beier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się ukryć że nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×