Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmm Hmmm

Czy któraś z WAS??

Polecane posty

Gość Hmm Hmmm

Czy któraś z Was wpadla lub zaszla w ciaze poprzez seks bez zabezpieczenia ale...stosunek przerywany.?? Czy istnieje duza mozliwosc zeby ten plyn mial w sobie tak duzo plemnikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 4 lat z partnerem w taki sposób współżyje Od czasu do czasu dochodzi do pełnego zbliżenia i jak do tej pory mamą nie zostałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna może poprostu jesteś bezpłodna, albo w przyszłości będziesz miała problemy z zajściem w ciąże. ja współżyłam z zabezpieczeniem ponad 5 lat, jak chciałam zajść w ciąże wystarczył w zasadzie jeden cykl bez żadnego zabezpieczenia i już w ciązy byłam. różne są przypadki, czasem wystaczy nawet ten płyn o którym pisze autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm Hmmm
dokladnie mi sie wydaje ze to zalezy od poldnosci partnerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombastik
a tam bezplodna, ja 3 lata wspolzylam albo z gumka, albo przerywanym i zaszlam dopiero jak byl pelny wytrysk. trzy razy bez specjalnych wysilkow wiec nie piszcie o bezplodnosci:) acz na pewno jakies ryzyko istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm Hmmm
ciekawi mie to;/ choc ja jakies 3-4 miesiace dopero bez niczego i jakos jeszcze nic:) na razie mam szczescie:) co bedzie to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas brania tabletek. Nie pomyślałam,że lekkie zatrucie może obniżyć ich skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jeżeli ciąża nie będzie dla ciebie tragedią to nie masz się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm Hmmm
bedzie tak pol na pol:) ale zycie sie toczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam tę metodę 5 lat
ze skutkiem:) żeby nie było wątpliwości - oboje z partnemrem jesteśmy płodni i wtedy, gdy zaplanowaliśmy dziecko udało się od razu:) dziś jestem w 13 tygodniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam sie wydaje że jak facet was dotknie to odrazu ciąża Stosunek rzerywany nie jest dla każdego Ja ze swoim partnerem układamy sobie przyszłość Pojawienie sie dziecka byłoby błogosławieniem Z innych powodów narazie w taki sposób wstrzymujemy się od dzidziusia Bezpłodna nie jestem :-)na sczeście :-) Skuteczność tej metody w dużej mierze zależyod partnera i tego jak potrafi rozpoznać objawy zbliżającego sie wytrysku A poza tym w sztuce kochania istnieje wiele ciekawszychsposobów kończenia stosunku :-) Ale powtarzam to metoda dla osób które są pewne że razem chcą iść przez życie a pojawienie się dziecka nie byłoby żadną tragedią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje wypoowiedż ROZWIĄZŁEJ PIJACZYNY oby po mordzie mi za to nie dała !!! :-) z forum o antykoncepcji: \"Wskaźnik zawodności Pearl’a (R) Dla określenia skuteczności metod antykoncepcyjnych w 1932 roku Amerykanin R. Pearl opracował specjalny wskaźnik, który jest do dziś stosowany. Wskaźnik zawodności Pearl’a (R) określa ile razy doszło do niepożądanej ciąży wśród 100 regularnie współżyjących par, stosujących daną metodę antykoncepcyjną w ciągu roku. A więc wartość 1 oznacza, że przy stosowaniu danej metody antykoncepcyjnej przez rok na 100 kobiet jedna zaszła w ciążę. ilość ciąż x 12 x 100 wskaźnik zawodności Pearl’a = -------------------------------------------------------- ------------------------ ilość cykli Skuteczność różnych metod antkoncepcyjnych wg. wskaźnika Pearl\'a metoda antykoncepcyjna wskaźnik Pearl’a (R) bez antykoncepcji 60-80 kalendarzyk małżeński 20-24 metoda termiczna 4-17,3 metoda obserwacji śluzu szyjkowego (Billingsów) 0,9-12 stosunek przerywany 15-28 prezerwatywa 3,9-13,8 błona dopochwowa 2,5-3,5 kapturek naszyjkowy 6-8 metody chemiczne dopochwowe 0,8-8 wkładka wewnątrzmaciczna 1,2-3 doustne tabletki jednofazowe 0,0-0,12 doustne tabletki trójfazowe 0,0-0,54 tabletka gestagenna 1-4 progestageny o przedłużonym działaniu 5-6 antykoncepcja postkoitalna 0,4-2,4\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×