Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomai 1980

czy rozmiar pecherzyka ok 3mm 20 dni od zaplodnienia jest wporzadku??

Polecane posty

Gość tomai 1980

bylam u ginekologa bo jestem chora i chcialam potwierdzic ciaze zeby moc brac odpowiednie leki. Lekarz stwierdzil ze pecherzy k jest ok 3mm taki malutki byl na tym ekranie, to bylo w 32 dniu cylku. czy to normalne zeby byl taki malutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglo dojsc później do zaplodnienia :) nic sie nie martw. jak tylko pecherzyk bedzie rósl i bedzie pojawiał sie zarodek w środku to wielkosc nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomai 1980
lekarz kazal pzyjsc na usg za 10 dni czyli to bedzie 43 dc mam nadzieje ze bedzie zarodek, aha jeszcze jedno w 29 dc robilam bete wyszla 380 to chyba dobrze?? a piersi juz mnie nie bolą bolaly jak mial przyjsc okres a potem to juz nie. lekarz powiedzial ze to zle bo gdyby bolaly to by swiadczylo o rosnocym hormonie ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj lekarza ,nieprawda ze jak piersi nie bola to ciaza sie nie rozwija- glupota !!!! Jesli chodzi o Usg to pecherzyk 3mm jest jak najbardziej normalny. wogle w tym czasie u niektorych kobiet czasem niewidac jeszcze pecherzyka w macicy a u Ciebie juz JEST:D wiec glowka do gory wszystko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomai 1980
tez mi tak kaze przyjezdzac o pare dni a kazda wizyta to 200 zł :( wczesniej sie u niego leczylam od roku sie staralismy, i dlatego wiem ze jest dobry ale dla mnie nawet 600-800 zł w miesiacu to bardzo duzo niewiem jak bedzie jak przez cala ciaze bedzie kazal tak przychodzic na wizyte czasto nie starczy mi pieniedzy :( dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×