Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lill

co na prezent slubny dla siostry??

Polecane posty

Gość lill

Co moge dac w prezencie slubnym siostrze i jej przyszlemu mezowi? Zalezy mi na tym, zeby to byl raczej taki bardziej prezent od serca- cos co sie przyda, ale jednak bedzie tez jakas pamiatka, a nie np komplet garnkow i patelni... Studiuje, wiec moj budzet jest niestety ograniczony:] Jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliente
help help!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej spytaj czegos
moze potrzebuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riorta
Podobają mi się ręcznie robione rzeczy jak np. na wylęgarni i coś takiego chciałabym dostąc - takie rzeczy mają duszę. Np. obrus koronkowy czy ocieplacz na czajnik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bratu dałam w prezencie ślubnym 1000zł był zadowolony ja dostałam 1000zł rózwnjeż od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje sie zapytac czego potrzebuja jak moj brat bral slub to sie z nim i rodzicami umwilismy, ze dostana wspolny prezent ode mnie, mojego faceta i moich rodzicow, ale po slibue jak zobacza inne prezenty - to wtedy kupimy to czego im brakuje, a czego nie dostali - no i wybrali sobie komplet garnkow - z 4 osob zebrala sie niezla sumka, dzieki czemu moglismy kupoic im super zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gdyby moja siostra wychodziła za mąż - dałabym jej super prezent od serca - Dobrze wydaną Kamasutrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Wiesz co, np. komplet 2 eleganckich filiżanek do herbaty - ręcznie malowanych. Na cały komplet mnie też nie byłoby stać, ale 2 podobne, śliczne filiżanki są bardzo klimatyczne. A jak nie, to zajrzyj na http://www.pakamera.pl/ może Ci coś wpadnie w oko. Możesz też kupić śliczny album na zdjęcia, pozbierać zdjęcia z dzieciństwa od rodziców Pana Młodego i Twojej siostry - w ten sposób zrobisz im świetny prezent i będzie pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×