Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1983

mam pytanko

Polecane posty

Gość mala1983

WITAJCIE WSZYSTKIE;-) JUZ DWIE GODZINY SIEDZE I CZYTAM WASZE WPISY BO SZUKAM CZEGOS DLA SIEBIE ALE JUZ NIE DAJE RADY-TYLE ICH JEST ZMECZENIE MNIE DOPADLO;-( I TAK MI DO GLOWY PRZYSZLO ZE TAK BEDZIE SZYBCIEJ;-) I PISZE MAM PYTANKO JESTEM W UK 2 LATA DOTYCHCZAS PRACOWALAM PRZEZ AGECJIE I ZASZLAM W CIAZE JESTEM W 16TYG.;-) Z CZEGO BARDZO MOOOOOCNO SIE CIESZE BO BARDZO DLUGO SIE STARALISMY I W KONCU SIE UDALO:-) W PIATEK BYGAM W PRZYCHODNI U LEKARZA PO ZWOLNIENIE ALE DOSTALAM TYLKO NA 2TYG. I JESTEM W SZOKU GDYZ MYSLALAM ZE DOSTANE NA DLUZEJ CHODZI O TO ZE MDLEJE JAK ZA DLUGO STOJE,MAM BOLE PODBRZUSZA,ZAWROTY GLOWY ITP.NIE WIEM MOZE PRZESADZAM MOZE TO NORMALNE W CIAZY ALE NAPRAWDE BOJE SIE WROCIC DO PRACY Z OBAWY NA MOJE MALENSWO A MOJE PYTANKO WIAZE SIE Z TYM JAK NIE WROCE DO PRACY CZY PRZYSLUGUJE MI JAKIS ZASILEK? SLYSZLAM O CZYMS TAKIM JAK SICK-PAY MOZECIE MI W JAKI KOLWIEK SPOSOB POMOC DORADZIC BEDE BARDZOOOOOO WDZIECZNA ZA JAKA KOLWIEK ODPOWIEDZ POZDRAWIAM WSZYSTKIE CIEZARNE,SZCZESLIWE MATKI I NIE TYLKO;-) BUZKA DO USLYSZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
hej ja mam ten sam problem zle sie czulam i mdlalam.poszlam do lekarza i dal mi zwolnienie na 2tyg i potem kazal przyjsc na kontrole.na kontroli powiedzialam ze nic sie nie zmienilo i dal zwolnienie na 6tyg.wiec sie nie martw jak bedziesz sie dalej zle czula to dadza tobie na dluzej zwolnienie. ja po tych 6tyg chce juz wrocic do pracy bo z tego co wiem jezeli w ciagu ostatnich 15tyg pracy przed porodem masz 8tyg platnych (min 85funtow tyg ) to jest wszystko oki i placa ci za maciezynski. ale jezeli chcesz byc cala ciaze na zwolnieniu to niestety nie dostaniesz platnego maciezynskiego. zreszta jezeli pracujesz w agencji to dostaniesz tylko od panstwa maciezynski ktoy wynosi ok 70funtow tyg. bo normalnie pracodawca ( z ktorym masz kontrakt) placi tobie za urlop.w angencji z tego co wiem tak nie jest... pozdrwiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×