Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola45

ból gardła pomocy

Polecane posty

Gość ola45

czy ktoś zna szybką pomoc dla bolącego gardła,oooo dawno tak nie bolalo .To muszą być domowe sposoby ,bo biorę dużo leków na nadczynność tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
herbata z miodem herbata z lipy z sokiem malinowym plukanie gardla woda z sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutelka
płukanie wodą z solą rewelacja chociaż paskudne w smaku i wykonaniu brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plukanie woda z sola faktycznie okropne, ale skuteczne. A miod wydaje mi sie ze zamiast pomoc, raczej podrazni gardlo, podobnie z reszta lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem są..........
1. roztwór soli, azulanu, listerie'nu i płukać nie tylko gardło ale i nosogardło poprzez wciąganie roztworu każdą dziurka osobno, aż poczuje się roztwór w buzi. Uwaga! Nie wolno naraz obiema dziurkami wciągać roztwór, gdyż można się zachłystnąć !!!!! 2.inhalacje inhalolem 3. oczyszczenie organizmu z toksyn trerapią Gersona 4. prawidłowe odżywianie i zdrowy styl życia Oto linki do właściwych stron rozszerzająch zagadnienie: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 www.vademecum.zdrowia.prv.pl Jeśli nie pomoże to zrobić wymaz z gardła na posiew i antybiogram, z antybiogramem do dowolnego lekarza po adekwatny antybiotyk. Antybiotyk brać minim 5 dni mimo rzekomego ustąpienia choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1. roztwór soli, azulanu, listerie'nu(...) 2.inhalacje inhalolem" Po jakiemu Ty do nas piszesz? Co to sa tewszystkie mikstury, ktore polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1. roztwór soli, azulanu, listerie'nu(...) 2.inhalacje inhalolem" Po jakiemu Ty do nas piszesz? Co to sa tewszystkie mikstury, ktore polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Ponny
nie udawaj analfabetkę, inteligentny człowiek po pierwszej i ostatniej literze, przy przestawionych pozostałych odczytuje prawidłowo wyraz. Tylko dziecko literuje, a Ty chyba dzieckiem nie jesteś, jeśli tak to sorki. Przestawiłam niechcąco litery w nazwie płynu do higieny jamy ustnej, który w oryginale tak się pisze: Listerine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyka i graca
cyt. Ponny: Po jakiemu Ty do nas piszesz? Co to sa tewszystkie mikstury, ktore polecasz? Widzisz wredna babo, nie znasz porzekadła "Przganiała motyka gracy a obaj jednacy" Co to jest "sa tewszystkie mikstury"???? Po jakiemu ty do mnie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla analfabetki
Fenomenalna moc ludzkiego umysłu. Nie młgoem użyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam... Kochane dziecko Ponny, chyba rok czasu będziesz ww. tekst literować i jak nie zrozumiesz, to będziesz uwłaczać forumowiczom, prawda? Normalny, inteligentny człowiek, mimo poprzestawianych liter, go przeczyta, bo ważna jest pierwsza i ostatnia litera by były na właściwym miejscu, resztę mózg kojarzy z całym sensownym wyrazem, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie tez boli okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski darujcie sobie takie kąśliwe uwagi, plyn o którym piszesz akurat jest mi znany, chodzilo mi raczej o "azulan" i "inhalol", bo te są raczej dla mnie niezrozumiale. Ale widzę, że z Wami normalnie nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu miałam często nawaracające anginy ropne, a przy tym taki ból gardła, na który nie działały żadne tabletki do ssania. Lekarz laryngolog doradził mi płukanie gardła wodą przegotowaną z łyżeczką wody utlenionej (w proporcji pół szklanki wody - pół łyżeczki wody utlenionej). Tylko to przynosiło mi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś przyniosłam sobie z apteki Salviasept. To sie rozpuszcza w wodzie i płucze tym gardło i jamę ustną. Ostatnio jak chorowałam i byłam u kilku różnych lekarzy - wszyscy mi to przepisywali :). Płucze jak tylko często mogę (nawet co 10-15 minut), naprawde pomaga :). Teaz mam to na zapleczu w pracy i co chwilkę płuczę gardło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gardla
Mi lekarz tez mi ostatnio cos podobnego zlecil, wiec plukalam gardlo przez jakis czas, ale nie przechodzilo. Niestety okazalo sie ze to angina. ;( I musialam siegnac po antybiotyk. Ale juz wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie gardla
Mi lekarz tez mi ostatnio cos podobnego zlecil, wiec plukalam gardlo przez jakis czas, ale nie przechodzilo. Niestety okazalo sie ze to angina. ;( I musialam siegnac po antybiotyk. Ale juz wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Googli dla Ponny
Azulan (Chamomilla recutita) - szczegółowe informacje. Wskazania: Zewnętrznie: do płukania w stanach zapalnych jamy ustnej, zapaleniu błon śluzowych gardła, ... www.doz.pl/leki/p1687-Azulan - Kopia - Podobne INHALOL krople do inhalacji 10ml | Preparat stosuje się w nieżytach oskrzeli i górnych dróg oddechowych,a także do dezynfekcji i odświeżania powietrza. www.i-apteka.pl/product-pol-28482-INHALOL-krople-do-inhalacji-10ml.html - Kopia Droga Ponny, aż dziw, że tak oblatana kobieta takich leków nie znała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopkav
testowałeś kiedyś tabletki do ssania o nazwie http://www.tantumverde.pl/ są to wklęsłe tabletki pastylki twarde różne smaku. Szybko leczeniu obrzęk i wywołane infekcjami czy to wirusowymi czy bakteryjnymi bardzo szybko przynoszą ulgę. Dla dzieci jest wersja w aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokam5
No to do apteki po http://www.tantumverde.pl/ się wybierz. Z tego co wiem, to najpopularniejsze leki na ból gardła, które wspierają nawet sami pediatrzy. Możecie spróbować z pastylkami, aerozoloem, czy nawet roztworem do płukania jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupowałam dla siebie i ogólnie dla rodzinki włoski Familino i chwalimy sobie. Fajna rzeczą są dopasowane maseczki z miękkimi obwódkami przez co ładnie przylegają do twarzy, nie dociskają na siłę tak żeby cokolwiek bolało. Maseczki są tak zrobione żeby aerozol nie poleciał do oczu, są krótko mówiąc bardzo bezpieczne zwłaszcza w kontekście używania przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na cyklicznie przeziębienia używamy w rodzinie inhalatora Novama Familino i bardzo dobrze się sprawdza na razie. U mnie w rodzinie jest historia poważnych chorób płuc, więc wszyscy domownicy mają obowiązek od czasu do czasu z inhalatora skorzystać 🙂 tez


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na cyklicznie przeziębienia używamy w rodzinie inhalatora Novama Familino i bardzo dobrze się sprawdza na razie. U mnie w rodzinie jest historia poważnych chorób płuc, więc wszyscy domownicy mają obowiązek od czasu do czasu z inhalatora skorzystać 🙂 tez


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×