Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chudzina

Szczupluteńkie gdzie się ubieracie?

Polecane posty

Gość Chudzina

chodzenie po sklepach to dla mnie istny horror, zwłaszcza jeśli chodzi o spodnie. czy macie jakieś swoje ulubione sklepy w których da się kupić coś na te chudsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo chuda jesteś
? ja mam 172/49 i kupuję ubrania w rozmiarze 34/36 (xs/s) a jeansy 27/34...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzina
ja ważę 48 a mam 163wzrostu a budowę ciała to mam taką że góra spokojnie 36 a dół to różnie 34,32 zależy od sklepu ale gdzie nie jestem to wszędzie jeansy z prostymi wąskimi nogawkami a ja nie chcę podkreślać tych swoich chudych nóg. Kiedyś ubierałam się w No Morze mieli tam rewelacyjne sztruksy z rozszerzanymi nogawkami ale polikwidowali sklepy i guzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jest dużo ubrań
dla szczupłych. W tych wszystkich H&M, Vero Modach itp są ubrania w rozmiarze 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzina
Owszem teoretyczne są, ale jak już pisałam jaki one mają krój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo chuda jesteś
więc nie jesteś aż tak chuda... chyba że masz ciężkie kości :) ja mam bardzo mały biust - 85 cm w, 65 pod, 58 w talii, 86 w biodrach, udo 52 a nadgarstek - 13.5 cm... znacie jakąś metodę, żeby przytyć? :( jem dużo, jestem aktywna, wszystkie badania ok... w rodzinie nikt nie ma takiego problemu :O mam 18 lat, a moja 13letnia siostra wygląda dojrzalej niż ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo chuda jesteś
a spodnie kupuję w lee - tam mogę najlepiej dobrać model i rozmiar, niektóre są jaśniejsze w strategicznych miejscach :P i nie zwężane, a lekko rozszerzane od kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo chuda jesteś
jeśli chodzi o bluzki, nie mam większego problemu, wolę długie rękawy, nie noszę dużych dekoltów, a jeżeli już - wkładam pod spód jakiś gładki top, lubię marszczenia, aplikacje na biuście. kurtki - z kieszeniami na biuście, z szalikiem i jakimiś dodatkami, z paskiem. lubię zakupy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzina
o Allegro to moje przekleństwo- cały czas tam coś znajduje bez czego teoretycznie nie moge sie obyć, jeśli chodzi o spodnie to kupiłam tam z 5 par z czego chodzę w jednych. A z innej beczki parę lat usiłuję kupić jeansy biodrówki- biorę rozmiar 26 i miodzio fajnie tyłeczek opiety itd. ale...ale mam takie kości wystajace miednicy że nie dam rady się zapiąć:( więc biorę większe w których już się zapnę i co? i lipa zapiąć się zapnę ale już mi na tyłku zwisają bo są po prostu za duże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam problem ze spodniami :O w sklepach mierze mase spodni, ale zawsze cos jest nie tak. mam tylko dwie pary spodni, w ktorych dobrze sie czuje-z orsaya i terranovy (chociaz ogolnie tych firm nie znosze i nic w nich nie kupuje). teraz z wiekszosci sklepow sa male rozmiary, czasem to az jak na dzieci ale to jak leza to juz inna sprawa :O trzeba chodzic po roznych sklepach, przymierzac co sie da (i sie podoba;)) az sie znajdzie cos odpowiedniego. na szczescie niedlugo wiosna i lato-i spodniczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
ja mam ze spodniami o wiele większy problem niż ty. Ważę 42 kg w porywach do 43. Wiec uwierz ze nie masz jeszcze tak najgorzej. Ja musze miec rozmiar 32 a znalezc takie i do tego podobające mi się to jest naprawdę sporadyczna okazja. Czasem juz jestem tak zdesperowana, ze biore nawet takie które kompletnie mi nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgffff
spodnei noszę 25! iw iekszośc rzeczy w vero moda Hm czy nawet w Orsay jest na meni za duża. i jestem przed30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzina
OO to widzę że jest nas więcej:) ja bym bardzo chciała nauczyć się szyć i wtedy to bym poszalała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgffff
ostatnio dzinsy 25 widziałam w New yorker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę 45 ale jestem niska:P większości sklepów 34 leci mi z tyłka:P:P ja kupuje w zarze 34 jest małe:) a spodnie teraz 79zl:) (w sumie w zarze opłaca sie kupować tylko na wyprzedażach) to jeden z niewielu sklepów w których mogę kupić eleganckie spodnie. miałam wielki problem z kupieniem sobie dżinsowych rurek. niedawno skorzystałam z rad na kafe i kupiłam w zarze kids:P i h&m dla dzieci (o niebo lepszy niż dala dorosłych). Jednak z tego co przeczytałam jesteście w większości wysokie więc odpada. choć ty autorko możesz tam spróbować rozmiar do 170 (zazwyczaj przesadzają bo na mnie te o 5 cm mniej na wzroście są za długie a nie mam krótkich nóg:P) chudzina jakich spodnie poszukujesz?? jeśli nie dżinsowe to wybierz sie do zary są właśnie tam proste klasyczne i na mnie niektóre 34 za wąskie wiec na ciebie powinny być ok. no tylko z jakością w zarze no powiedzmy średnio jak mówię opłaca sie tylko na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzina
ja raczej gustuję w stylu sportowym więc klasyczne odpadają, oglądałam dziecięce w Cubusie i H&M w galerii krakowskiej ale nic mi nie spasiło tzn. może ja tak trafiłam ale mały wybór był. Jak już pisałam wcześniej lubiłam No Mora i jeszcze podchodziły mi sztruksy firmy Cookneys były w tzw. małych sklepach teraz na nie nie mogę trafić ale jedne spodnie z tej firmy to noszę już 4 lata ale zaczynają się sypać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w orsayu i na allegro
ale 86 w biuście, 65 pod to wcale nie tak strasznie mało... ja mam 83 w biuście, 69 pod, noszę miskę B i wcale nie wyglądam jak deska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w krakowie:) teraz w galerii nic nie ma same niedobitki;/;/ właśnie sama chciałam sobie kupić jeszcze raz rurki w dziecięcych bo tamte poszły na straty;/ (wada towaru;/;/) i nie ma nic;/ a było kilka naprawdę fajnych niestety wszystkie większe rozmiary już sprzedane. trzeba czekać na nowa kolekcje. w zarze kids było chyba z 15 rożnych teraz 1 2;/ a co do dżinsów to przecież większość firm produkuje 25?? ja nich nie nosze prawie więc sie nie znam:P:Pa próbowałaś w croppie oni tam mają młodzieżową rozmiarówkę (niestety nie wiem jak to naprawdę wygląda bo nie mój styl) poza tym jest jeszcze tak polska firma dżinsów crown?? pamiętam że mierzyłam kilka ich dżinsów i ze nie miałam najmniejszego rozmiaru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jeśli masz kasę ale dużo :P to wybierz się na stolarką tam jest sklep z włoskimi ciuchami. małe rozmiary w 34 sie nie wcisnęłam:P (byłam w szoku:P:P) tylko ceny no wysokie i specyficzny styl dużo sie świeci ma jakieś ozdóbki nie przepadam za takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgffff
Zary nie ma u w Szczecinie... Dżinsów ja tez praiwe nei noszę... Najwiekszy problem mam z talią 58 cm i wszystkie spdnice musze przerabiać. Najbardziej żal mi tych ołówkowych - bo je uwielbiam - a cięzko mi taka znaeźć. no i sukeinki... Biust 65DD i dół małe 34 - targedia. Tylko te z wiązaniami z tyłu mogę osbei dopasowac. całe szczęście są już takei do kolan delikatne i eleganckie a nei gorsety itp które nei pasują do mojej filigranowej budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodajcie sobie objętości w biodrach kieszeniami i \"ozdobami\" w spodniach- mam tu na mysli bioderka. Bluzki tez powinny mieć coś w okolicach biustu-kieszenie, marszczenia, nadruki. W reserved można znaleźć fajne ciuszki w małych rozmiarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhdr
W reservedzie jest zawyżona numeracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 65 DD
jak to wygląda..>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgffff
spojrzałąm jeszcze raz w tabelę i pownnam mieć 65E... kurde czułam że z moim stanikiem coś nei tak! dzięki Nibys za przypomneinie :) Dziewczyny może macie jakieś inne tricki na taką figurę jak moja?? czekam na podpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×