Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
facet78

Zaczęła się batalia o TVP

Polecane posty

PO wymyśliła motyw dla naiwnych mas. Czyli fakt ze kandydaci będą musieli mieć rekomendacje od stowarzyszeń dziennikarskich lub instytutów prowadzących studia dziennikarskie. Rekomendacje - nie decyzje, te pozostaną w rękach władzy. Kandydaci KAŻDEJ formacji zdobęda te rekomendacje. Kilkanaście uniwersytetów. Na każdym instytut dziennikarstwa i instytut politologii (bo tam jest specjalnosć: dziennikarstwo i studia podyplomowe). Dodatkowo kilkaset uczelni prywatnych. I czy trudno będzie o rekomendacje ? ? NAJWAZNIEJSZE W myśl projektu to minister skarbu może odwołać i zarząd, i radę nadzorczą w trakcie kadencji. - czyli tv rządowa. Gdyby Platformie zależało na ograniczeniu upolitycznienia to zaproponowaliby wybór KRRiT przez 2/3 sejmu. KAŻDE inne rozwiązanie to kolejne upolitycznianie. A tym przypadku jeszcze dobitniejsze niż w przypadku poprzednich ekip. TO NIE MOZE PRZEJŚĆ ! ! ! Ja pamiętam jak J. Dworak z PO był prezesem TVP. Dobór temtów, opinii, komentatorów, komentarze dziennikarzy - tu było ogromne podobieństwo do TVN. Jedynie Polsat się różnił. Mieliśmy dwa wybory : 1) TVP/TVN ; lub: 2) Polsat. Trzeciego wyboru nie było. Ale Polsat latem zmienił kierunek. Przejęcie TVP przez PO to koniec pluralizmu w mediach. Mój dziadek w Niemcyech oglądał programy inform. na trzech kanałach. Wtedy mnie to dziwiło. Teraz to rozumiem. Też chcę mieć taki wybór. Dlatego niech za wszelka cene PiS porozumie sie z LiD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×