Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KrolowaSniegu

wystające wargi sromowe?

Polecane posty

Gość KrolowaSniegu

Otóż.. Mam wystające wargi sromowe;/ Ale mam taki fart że mieszkam niedaleko Lublina i mogę się wybrać do tego sławnego dr Borzęckiego.. tyle, że problem jest taki że mam 15 lat;/ rocznikowo 16 a chciałabym to zrobić bez wiedzy mamy.. Czy jest taka możliwość? Nazbierąc 300 zł to przed jakieś 3 miesiące żaden problem.. Tylko żeby mi to zrobił dyskretnie;/ I jeszcze ten stres.. Pojdę i co powiem.. "skrócisz mi pan wargi"? sama się trochę wstydzę;/ a przeciez nie wezme zadnej kolezanki, bo nikt o tym nie wie.. Mam chlopaka starszego odemnie o 5 lat;/ i On mi tam czasami pcha rece ale za kazdym razem mu nie pozwalam bo sie wstydze;/ co robic? yh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
to nie kosztuje 300 zł tylko predzej 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolowaSniegu
Ale w Lublinie jest wlasnie dr B. który robi to za 200-300 zl.. Dlatego mowie tez ze mam szczescie ze mieszkam niedaleko.. yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE TATUŚGINEKOLOG
bez wiedzy mamy to sobie możesz sama nożyczkami wyrównać :O żaden lekarz ci nie zoperuje niepełnoletnia gówniaro bez zgody rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ja
odrazu od gowniar wyzywasz?? zrobila Ci cos frędzlu??? Pogadaj z mama o swoim kompleksie...moze Cie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE TATUŚGINEKOLOG
taaa kompleks :O kolejna prowokacja na marnym poziomie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolowaSniegu
Eh.. niech sobie wyzywa;] leje na to.. Eh.. staralam sie z nia o tym pogadac;/ ona twierdzi ze skoro taka jestem to tak ma byc i mam to zaakceptowac;/ i ze powinnam pojsc do psychologa a nie chirurga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE TATUŚGINEKOLOG
fajną masz mamunię :) akceptuje twojego o 5 lat starszego faceta co ci łapy w majty pcha? w twoim wieku uczyć sie trzeba a nie duperelami zajmować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolowaSniegu
Nie akceptuje!! dlatego nic o nim nie wie.. Aha.. czyli tylko i wylacznie nauka? Mam sie zamknac w 4 scianach i siedziec 24h na dobe w ksiazkach? nauka idzie mi dobrze wiec daruj sobie takie komentarze;/ bo to zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krolowej Sniegu
mogłabys podac mi dokładniejsze namiary na dr Borzęckiego?byłabym Ci bardzo wdzieczna.mail lub nr.tel?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolowaSniegu
Prosze;) Borzęcki Adam Med Laser NZOZ ul. Łęczyńska 14a tel. 5329090, 509 389994 Klinika Dermatologii i Wenerologii ul. Radziwiłłowska 13 tel. 081 53449655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krolowej Sniegu
dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandoraaaaa
wlaśnie mam ten sam problem! [ tylko ze ja mam 20 lat.... ] moje wargi sromowe mniejsze są wieksze niż wargi sromowe wieksze! nie wygląda to estetycznie ale moj facet nie nazeka.... wiec moze ktos z was ma ten sam problem i wie co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do padnoraaa
zoperowac?!! eh.. tez bym chciala ale rowniez mam dopiero 16 lat;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domibloo
no nie przesadzajcie ja tez mam wystające wargi sromowe co prawda na poczatku sie wstydzilam tego ale faceci z ktorymi bylam je uwielbiali- uwierzcie sa gorsze rzeczy!!!!!! a pomyślcie sobioe jak cos podczas operacji pojdzie nie tak brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee P
A czy jesli sa wieksze te wargi sromowe od thych wiekszych to maja tez jakis inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona2008
Hej! ja rowniez mam ten sam problem:( i slyszalam o dr Borzęckim, że wykonuje takiego typu zabiegi metoda laserowa. Nawet pisalam do niego maila w tej sprawie, odpisal po 2 dniach, podal mi nr kom i kazal sie skontaktowac telefonicznie... ale nie zadzwonilam bo trudniej bedzie mi o tym mówić:( dlatego planuje sie wybrac do niego.. Może ktoras jest chetna jechac ze mna? we dwie zawsze razniej.. w dodatku z tym samym problemem.. Ja mieszkam w Rzeszowie. pozdrawiam dziewczyny z motylkami.. musimy trzymac sie razem! pozdr. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżambalaya
Ja również mam problem z wargami. Mam prawie 18 lat. Nie jestem dziewicą. Jeszcze niedawno normalnie współżyłam z chłopakiem, ale od jakiegoś czasu nie mogę. Nie jesteśmy już razem, ale gdybym poznała kogoś nowego to nie wiem czy pozwoliłabym mu się do siebie zbliżyć. Niektórym wydaje się to śmieszne i dziwne. Na dodatek (to pewnie tylko mój wymysł), ale te wargi wydają mi się coraz większe i coraz brzydsze. Po prostu z każdym dniem coraz bardziej ich nienawidzę! Już nie pomagają mi żadne komentarze na forach od panów, którzy podobno lubią takie wargi, ani oglądanie zdjęć pań, które również mają ten sam problem co ja. Chyba jedynym rozwiązaniem będzie operacja. Tylko, że Lublin mam trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel-
Jakiś straszny frajer z tego twojego faceta skoro ma 20 lat i interesuje się 15-stolatką. Żałosne. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkatek
podalybyscie e-mail do tego doktora!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tez mam taki problem,mam 17 lat,mam chlopaka i unikam z nim bliższego kontatu ponieważ sie wstydze...jeszcze nikt nie wie o moim problemi a jak czasami ktos wysmiewa sie z tego problemu to jest mi strasznie głupio ponieważ mysle ze ja przeciez też tak mam:(i musze poddac sie temu zabiegowi jestem z Lublina dlatego chce do dr Borzęckiego,ale musze mieć zgode rodzica;/Czy ktos może ma meila do tego doktora bo nr tel mam ale wole napisac narazie czy ktos poddawal sie u niego temu zabiegowi!!POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1192
Dziewczyny nie łamcie się. ja mam podobny problem do Waszych. Jest szansa żeby to zmienić-to trzeba z niej skorzystac - ja tez poważnie myślę o zabiegu. Wiadomo, że to jest krepująca sprawa i najlepiej raźniej jest we 2 lub 3 osoby. Więc jeśli jest ktoś kto tez powaznie mysli o zabiegu proszę o kontakt razem damy radę. poszukamy i pewnie za kilka miesiecy nie bedziemy juz o tym pamietac. moj mail katie842@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna
dziewczyny! nie robcie zadnych zabiegow! jestescie piekne! piekne! nie przecietne, ale piekne! kazda z nas ma inne wargi sromowe, inne piersi i inny nos. nie mozemy wszystkie wygladac tak samo! nie dajcie sie namawiac na operacje, bo ktos robi na tym kase, a jest to okupione cierpieniem. do tego mozecie stracic przyjemnosc z seksu, bo wasze wagi sa super unerwione! kobiety, ktore maja wieksze wagi wewnetrze maja wieksze libido i potrafia czerpac wiecej radosci z seksu. nie ma ani jednego faceta, ktory by tego nie docenil! chyba, ze jakis glupek, ktoremu nie warto dac sie dotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamzam
Zawsze chciałem poznać dziewczynę tak dobrze wyposażoną. To chyba nawet lepsze niż obfity i kształtny biust. :) Trzymajcie się :) i tego co wam genetyka dała nie psujcie - to naprawdę jest fajne. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustatłuszczowe
To nie tak. Miałam ten problem, bardziej mi dokuczał niż wąskie usta. W wieku 25 lat, poddałam sie zabiegowi w Stanach, u nas jeszcze tego nie robili. Moje życie się odmieniło. Inny komfort współżycia z partnerem. Mój obecny maż nawet nie wie, że coś takiego zrobiłam. I nigdy mu nie powiem, tym bardziej, ze kiedys rozmawialiśmy na ten temat przypadkiem i dziwił się, że to dla kobiety może byc problemem. Takie jest zdanie mężczyzn. Pierwszy mężczyzna z którym w zyciu byłam w sytuacji bezmajtkowej dziwnie sie uśmiechnął jak zobaczyl, po tym moje życie zmieniło się w koszmar. Zabieg na 25. te urodziny zafundowała mi chrzestna matka, siostra mojego taty, miała ten sam problem, widocznie sprawa rdzonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISA....
Ja wole tego nie zmieniac .i nie przeszkadza mi to ...Mam długie i mojemu mężowi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie .... kobiety zastanówcie sie.......bo bedziecie później zalowac zobacz sama.... http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3DYZULGQi9e2w%26feature%3Dplayer_embedded#at=224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny GDA
Witam, jestem facetem i dziwie sie ze chcecie cos tam robic... jak niektore kobiety pisza... faceci lubia duze wargi, ja osobiscie tez lubie i bardziej podniecajace są.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wystajace ale nigdy od zadnego faceta nie slyszalam zeby cos bylo z nimi nie tak wy mysliscie ze kazda cipka wyglada tak samo? :D dziewczyny kazda jest inna i nie ma jednej pieknej gdzies na necie bylo zdjecie gdzie byly wszystko rodzaje, a bylo ich sporo jesli wasze wargi mniejsze nie wisza wam na 10cm, to wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcin
ja brzydziłbym sie kochać z taką kobieta która ma zbyt wystające wargi sromowe. czół bym się jakbym odbywał stosunek z facetem który ma zmutowanego penisa.-fuuu. ktoś tu napisał ze o gustach się nie dyskutuje. owszem nie powinno się jako że piękno ma jedno imię. ale jeśli inni sa innego zdania to tylko dlatego nie dyskutują o gustach gdyż to właśnie gusty odzwierciedlają potrzeby- stąd tez są tematem tabu bo mogą uwypuklić dewiację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
Iwona2008 ja jestem z Radomia jak chcesz mozemy razem się umówić i pojechac tylko podaj mi namiar na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×