Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KrolowaSniegu

wystające wargi sromowe?

Polecane posty

Gość dlugie sa super
jest sie czym pobawic, nie zmieniajcie tego naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydze sie tego...
Tez mam taki problem ze wargi sromowe mniejsze mam wieksze i wystaja i nie sa rowne jedna z nich wystaje troche ( jest wieksza od drugiej). Mam 15lat i mam chlopaka jest odemnie starszy troche nie napisze ile dokladnie zeby uniknac tutaj od niekturych krytyki wiec jestesmy juz ze soba 2 miesiace i nie pozwalam dotknac mu sie tam bo sie tego wstydze za kazdym razem odpycham jego reke co jest powodem naszych klutni. Cholernie sie tego wstydze i sama jestem zla na siebie ze nie daje mu sie tak dotknac ale nie umiem przelamac tego strachu. Co mam zrobic? I jak sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaBrunetka___
Pójść po rozum do głowy, Puszczalska Gowniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżulkaNN
DO MARCIN: Brzydziłbyś się bo jesteś hop do tyłu :) Gdybyś był inteligentny to wiedziałbyś że nie ma w tym nic obrzydliwego. Każda kobieta wygląda tam inaczej tak samo jak każda ma inny biust, stopy czy nos! O tym że jesteś niedokształconym debilkiem świadczy też to że "czuł" napisałeś przez "ó" :D o ja... Ja proponuję znaleźć takiego partnera który zaakceptuje to jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydze sie tego...
Ale ja nawet nie daje sie tam dotknac bo sie tego wstydze, przez spodnie jak mnie tam dotyka czuje sie jakos tak nie swojo i nie daje mu zbyt dlugo sie tam dotykac, a co dopiero bez majtek i spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z was :p
Drogie dziewczyny otóz pan Doktor Borzęcki z Lublina jest dermatologiem, jak chcecie isc do niego z motylkiem na operacje plastyczną tj podcięcia ich, kiedy facet nie jest plastykiem intymnym ?? Sprawdziłam klinike Osrodek Chorurgii Plastycznej DR. Macieja Kuczyńskiego , koszt 1 wargii to od 2500 zl, a 2 warg az od 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On żonaty
Witam Ja osobiście lubie wystające wargi i nie tylko ze moja żona je ma. Wystają jej ok 2 cm i są lekko brązowe mi sie to bardzo podoba. Jesli chodzi wkladanie to nie ma problemu jesli sie dobrze nwilży to nic nie przeszkadza. Jedyny minus to to ze ja lubie stringi ale moja zona ich nie nosi przez te wargi. Ale jest druga strona medalu za to po domu każe jej chodzic nago i jest super. Pozdrawiam Was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa30
Witam Ja mam wystajace wargi tak ok 1,5 cm i wcale mi to nie przeszkadza. Owszem kiedys miałam kompleks ale teraz juz nie bo zrozumiałam. Mój facet jak je widzi to mało nie "sika" z podniecenia i chce zebym chodziła na golasa bo lubi na ni patrzec jak dyndają. Wiec nie ma sensu robic żadnych zabiegów. Mam tylko mały problem ze sringami uwielbiam je no ale wiadomo jak założe to wystają ale przyzwyczaiłam sie moja facet chce to ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolada
To wcale nie zadna glupota, tylko choroba :) choroba pewien defekt , i jest to operacyjne :) chirurg/plastyk estetyczny jest Ci potrzebny :) ostatnio ogladalam ten program z Dr. Szczyt i tam kobitka sobie robila taka operacje , ale ze wzgledu na Twoj wiek musisz z mama porozmawiac. Rozwiniete wargi sromowe przeszkadzaja w zyciu codziennym , wiec nie wstydz sie tylko powiedz to mamie , pokaz jej artykuly o tym i tyle! zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBLEM?! :O PROBLEM?! :O Może wrócić czas do gimnazjum i uważnie słuchać co pani mówi na temat dojrzewania plciowego. Jak sie nasze narządy rodne zmieniają! Wargi sromowe sie powiększają podczas dojrzewania... :O Nie wierze :O Sama mam 23 lata, duża lechtaczke i wystawach Wargi sromowe i nigdy mi nie przyszło do głowy, ze coś jest nie tak! Zalamalam sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcin - ty chyba kobiety nagłej nigdy nie widziałeś, bo Wargi sromowe nie są podobne do penisa zmutowanego. Zmutowany natomiast jest twój mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba?? Chorobę to wykrywa lekarz/lekarka sprawdzając dziecko po porodzie ewentualnie pediatra. Takie durne te kobiety, ze aż szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dziewczyny mówią o tym, że wystające wargi utrudniają higienę i kobiety z taką anatomią mają częstszy problem z wszelkiego rodzaju infekcjami. Oglądałam kiedyś program na TLC - "Wstydliwe choroby" - jedna z pacjentek mówiła właśnie o takim powikłaniu - czyli częstych infekcjach, ponadto podczas chodzenia wystające wargi ocierały jej się o bieliznę i jest to myślę zdecydowanie niekomfortowe uczucie zwłaszcza latem. Natomiast rzeczywiście prawda jest taka, że pacjentka powinna ukończyć 18 rok życia, a nawet 21 za nim podejmie się zabiegów chirurgicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok anomalia są Wargi na 10cm, ale 2 cm? Nie umie kobieta sie porządnie umyć?? Ja tez mam duże i nie czuje ich w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyuuuuuvvvvv
" jedna z pacjentek mówiła właśnie o takim powikłaniu - czyli częstych infekcjach, ponadto podczas chodzenia wystające wargi ocierały jej się o bieliznę i jest to myślę zdecydowanie niekomfortowe uczucie zwłaszcza latem. " x jakos nie wierze, w to, ze wystajace wargi sa przyczyna czestszych infekcji, to bzdura! Jezeli ktos dba o higiene to nie makiej opcji, by lapac ciagle jakies infekcje. To jest tylko wymowka dla leniwych bab nie myjacych sie i prowadzacych byle jaki styl zycia. To samo z rzekomym "ocieraniem sie" o bielizne i niewygoda. Jakim cudem jezeli komus wystaja zaledwie 2 cm, moze czuc jakis bol czy dyskomfort? Owszem moze czuc, ale jezeli nie wystaje mu 2 a 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyuuuuuvvvvv
"To wcale nie zadna glupota, tylko choroba choroba pewien defekt , i jest to operacyjne " x chorobe to masz ty w swoim lbie, tylko szkoda ze nie da sie tego juz operacyjnie usunac. Nie ma nic "chorego" w takiej a nie innej budowie anatomicznej, a wszelkie zabiegi chirirgiczne wykonywane przez dziewczyny sa w wiekszosci spowodowane ich glupota. Taki zabieg jest jedynie sluszny w skrajnych przypadkach, gdy kobiecie na prawde sporo wystaje i utrudnia zycie, a cala reszta to fanaberie zakompleksionych gowniar zmanipulowanych przez spoleczenstwo wmawiajace im "defekt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hi Girls
A ja zrobiłam labioplastyke. Nie zamierzam kłamać że zrobiłam to ze względu na ocieranie o blielizne etc, nie podobały mi się, zwykła próżność ;) Nie żałuje że to zrobiłam, jednak nie uważam że to anomalia czy choroba. Moje wargi miały 2.5cm, obecnie mają 0.5 cm. Bardzo obcisła bielizna powodowała dyskomfort, do wszystkiego da się przywyknąć-tylko po co ? :D Nie mogłam uwierzyć gdy 14 dni po zabiegu założyłam obcisłe stringi że może byc tak wygodnie. Jeżeli komus to przeszkadza to uważam że nie jest to duża ingerencja- żadnego czucia nie straciłam etc wzrosło poczucie pewności, to tylko 2 przerośniete fałdy skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkofil
ja uwielbiam duze pelne motylki no, ale was, zakompleksionych, nie przekonam, prawda ? zreszta, i tak zapewne sie nie spotkamy ale gdyby kiedys do tego doszlo, i jakbym zobaczyl, ze slicznego motylka okaleczylyscie i przerobilyscie na poczwarke, to chyba bym zglosil to do WHO ! a juz na pewno wyrzucil za drzwi uwolnic motylki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyli szukajciena łące
Nie ci.pce wargi mniejsze maja być mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże wargi sromowe mniejsze są ladne i podniecajace. ale chyba wiekszość kobiet ma schowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 48

drogie panie....., glupiutkie jestescie......😉 Natura was obdzarzyla w taki, a nie inny sposob.Buleczke kaza glupia ma, ale motylki sa przepiekne. Faceciza nimi szaleja. Docencie ten dar.Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 48

uwolnic motylki....!!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×