Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evika87

KWIECIEŃ 2008

Polecane posty

Gość Evika87

Witam która z was ma na kwiecień termin zapraszam.... Im bliżej jestem porodu tym bardziej nie umiem sie doczekac porodu ale też mam obawy co do porodu.Jak to wszystko bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala111
ja tez mam na kwiecien,ale powiem ci ze topicki kwietniowe sa juz dwa,i to dwa opanowane przez wredne osoby,dlatego nieuczeszczam na zaden,fajnie by bylo miec nowy topic,ale to nieprzejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
A dlaczego ma nie przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala111
Bo ten drugi ledwo sie utrzymal,jak stare kwietniowki zobaczyly ze ktos dal nowe kwietniowki to zyc niedawaly pisaly ciagle do modessy zeby ich skasowala bo kwietniowki juz sa,a dlatego powstal drugi topic bo sie miedzy soba klocily,wiec sie rozdzielily,i dlatego wole z zadnymi niepisac bo czasem sie przykro potrafi zrobic jak ci na pomaranczowo napisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala111
Ale wrazie by ci sie udalo utrzymac topic to ja sie dolanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala 111 >> nie siej wrogiej propagandy . Czy dajesz gwarancje na to ze ty nie jestes wredna , albo nie staniesz sie za kilka dni w zaleznosci od sytuacji ??? Dziewczyny z kwietnia 2008 sa super tylko trzeba umiec wspolzyc z ludzmi. To nie stare czy nowe kwietniowki decyduja o kasacji tematow klonow . A ten jest kolejnym "klonem". Nie moze byc dwoch tematow identycznych ( miesiac i rok ) Wiec zalozcie sobie nowy temat byleby nie mial w tytule " kwiecien 2008" Jutro tez topik wykasuje . 'Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to kogo interesuje
czy to temat klon czy nie? Myslalam, ze mozna zakladac sobie topiki jakie sie chce... Forum ogolno dostepne? Tak? Kazdy moze zalozyc topik jaki chce, tak? Jesli nikogo nie obrazam to w czym problem? Zakladane jest tu pelno durnych topikow, a jak ktos chce zalozyc zwykly topik tyle, ze juz jeden o takiej nazwie istnieje to juz cos nie tak? Sory, al enie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka1
Dziewczyny o co kłotnia wszyscyjedziemy natymsamym wózku, ja się zalogowałam dzisiaj po raz pierwszy i byłam zdziwiona że nikt mi nie odpisuje a tu są kłotnie o topiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem kwietniówka i moim zdaniem nowy topic sie przyda ;) Bo faktycznie na ten stary to nie ma co... ledwo wbic sie idzie Pozdrawiam wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
no ja tez sie juz niewbijam na ten topic stary ,jestem nowa na forum ,i wiem ze jak ktos ma juz swoje grono to ciezko sie zaklimatyzowac,i lepiej zrobic nowy topic,ale niedarady nowego takiego samego,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój termin sie przesunał... moze nawet urodze w marcu, bo maly sie pcha. Ale od poczatku ciazy bylam kwietniówka to niech tak pozostanie. Z reszta wiadomo musze sie oszczedzac zeby dotrzymac jak najblizej terminu :) Boje sie bo juz wiem co mnie czeka, Juz rodzilam 20 grudnia 2006, wiec troszke ponad rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny posłuchajcie
pamiętam jak temat \"pinia, kiwi i coś tam zapraszają na pogaduchy\" Ciągle ktoś zgłaszał ich do modessy alby wykasowano bo miały najpierw temat kwiecień 2008 (a taki już był) to zmieniły sobie tytuł i temat istnieje. Niech autorka wymyśli jakiś fajny temat i będziecie sobie pisały. Pozdrawiam. Ja też urodziłam w kwietniu tylko 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co tutaj cokolwiek zmieniac.??? Niech jest jak jest... Boshe co za problemy. Dorosłe baby a sobie spokoju nie chca dac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny posłuchajcie
słuchaj całkiem nowa, chyba potrafisz czytać. Co modessa napisała. Jak zmienią temat to będą sobie pisały, jak nie to będzie ciągle kasować bo takie tematy już są i to dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
calkiem nowa-ja tez mysle ze to moze byc umnie puzny marzec ,albo poczatek kwietnia:) Widzisz mamy tak samo:) A co do zmiany tematu,fajnie by bylo jakby dali nam najpierw urodzic,a przeciez to juz calekim niedlugo,i wtedy wymyslimy inny tytul,albo cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×