Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kama645

Sexi Flexi co o tym sądzicie ?

Polecane posty

właśnie wymyśliłam sobie taką nazwe dla salonu fryzjerskiego :) czekam na Wasze propozycje i komentarze Moja ulubiona piosenkaka Natalia Kukulska nagrała ostatnio taką piosenkę.Uwielbiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nie podoba mi sie ta piosenka, chcoiaz melodia dobra, ale tekst mierny. Ale skoro tobie sie podoba to nie widze przeszkod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre! tylko uważaj żeby Cię Natalka nie dorwała :P Powodzenia, w takich polakach przedsiębiorczych dzisiaj siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____KURS FRYZJERSKI_____
witaj kama, mam nadzije ze chociaz ty mi doradzisz bo z tego wynika ze jestes tez fryzjerka. Mam ok 30 lat i wymyslilam sobie ze chcialabym zostac fryzjerka, ale mysle nad rocznym kursem fryzjerskim (zaocznym).Czy taki kurs jest wystarczajacy zeby pozniej znalezc prace, czy pracodawca noie bedzie patrzyl krzywo na roczny kurs??Jak to wyglada w waszej branzy? ps.Co do nazwy mysle ze calkiem fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się do 4 miesięcznej szkoły fryzjerskiej "Gabriel" jest to Polsko-Włoska szkoła mająca dobrą renomę, kosztuje troszkę pieniędzy 33 tyś zł, ale uczą w niej specjaliści z górnej połki .A od września planuję otwarcie salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani czekam na Wasze opinie jakie nazwy salonów są w Waszym miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________KURS FRYZJERSKI____
33 tys???????????????ja piernicze, troche jest faktycznie:)) No wiesz kurs kursem ale uwazam ze i tak nim otworzy sie swoj wlasny salon trzeba nabrac doswiadczenia najlepiej pracowac dla kogos a pozniej myslec o swoim biznesie. No bo przeciez zawsze jest ryzyko ze wcale sie do tego zawodu nie nadajesz...ale oby ci sie wszystko udalo:)Gratuluje odwagi. Ja pojde na roczny kurs, pozniej staz w zakladzie fryzjerskim a po kilku latach pomysle o swoim biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
moje zdanie tez jest takie...warto najpier popracowac u kogos..nabrac wprawy i klientow..potem one pojda za Toba.!! a nie odrazu zakldac swoj salon,ale zrobisz jak uwazasz. Nazwa chwilowo fajna bo piosenka na Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boje się otworzyć salonu, moim zdaniem mam do tego talent, manualnie się nadaję, lubie modelować ,czesać inne osoby, a do szkoły ide nauczyć się dobrze obcinać... to stawiam na 1 miejscu Nawet jeśli nie będę się nadawać, zawsze będę mogła wynająć taki salon, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×