Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lala777

Jak załatwić sobie staż?

Polecane posty

Obecnie studiuje na 3 roku administracje.Ale nie o to mi chodzi:). Chcialabym zdobyc jakies doswiadczenie i znalezc sobie staż.Jednak nie wiem jak sie do tego zabrać.Gdzie isc, czy do Urzedu Pracy, czy szukać sama.Wkoncu staz finansowany jest przez UP...wiec chyba szukanie na wlasna reke odpada. Moze ktos wie jak to wszystko wyglada.Jakie papiery trzeba dac do UP?Jak wyglada gdy juz coś "znajdą"?Czy wtedy musze przyjac ta oferte jesli np bylby tam kolopotliwy dojazd. Wiem wiem, tyle pytan:).Napiszcie co wiecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornesta
możesz poszukać zakłau pracy gdzie szukają kogoś na staż, i wtedy pójdziesz do UP i powiesz, że znalezłaś firmę, która szuka stażysty i wtedy cię zarejestrują w UP, wówczas firma zgłasza również zapotrzebowanie na staż do UP lub idziesz do UP, rejestrują Cię i nastepnie przedstawiają ofertę , gdzie szukają stażystów wg mnie 1 opcja jest lepsza, ponieważ sama możesz wybrać sobie firmę (ja tak miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo.To cenne inf.Czy trzeba chodzić i pytac po ewentulanych zakladach pracy....bo gdzie indziej znalezc inf o stazu.Wiem, ze jestem zielona :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornesta
chodzisz i pytasz w tych firmach, które ci odpowiadają, bądź kiedyś w przyszlości chciałabyś tam pracować.... jeśli sprawdzisz się na stażu masz szansę dostać pracę w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to teraz konkretne pytanie;P.Chcialabym pojsc zapytac o staz do Urzedu Gminy.I mam odnosnie tego 2 pytania: do kogo mam isc( do wojta???)?I czy mam miec jakies podanie o staz(zeby bylo oficjalnie) czy poprstu zywkla rozmowa? Aha i jeszcze jedno.Czy zanim zaczen staz mam sie zarejestrowac w UP, czy moze byc tak ze najpierw osbie cos znajde a potem sie zarejstruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtorze to ostatnie pytanie bo mi cos wyzej nie wyszlo.Czy moge zaczać szukać stażu zanim sie zarejestruje w UP?Czy najpierw musze byc zarejestrowana zebym mogla czegos szukac we wlasnym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszek brzuszek
Idz do UP i sie zapytaj a nie szukasz tu na łatwizne. Tak daleko nie dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja TUTAJ nie szukam!!!Pytam tylko o pewne zwiazene z tym rzeczy.czasami az boli jacy ludzie są mili...bo sa anonimowi.Walna prosto z mostu taki tekst zamiast darowac sobie pisanie w watku, w ktorym nie ma sie nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornesta
w gminie rozmawiasz z wójtem, pierwsza rozmowa bez papierków, a dalej zobaczysz co powie.... możesz szukać stażu bez rejestrcji, jedno nie wyklucza drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoyag
czy to prawda że staże tylko do 27 roku życia ?A co jak mam 35 i kończę studia na zarządzaniu to mi się staz nie należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zoyag
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyui0258
jak nie należy Ci się staż, możesz zapytać o przygotowanie zawodowe. Tak jak przy stażu jest kilka warunków - m.in. czy posiada się już doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×