Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misio...

wkreciłem sie w głupią sytuację

Polecane posty

Gość misio...

przespałem sie ze swoją szefową... miałbyć to jeden raz... ale ona teraz nie daje mi spokoju, nie wiem juz co robić. Chyba sie zwolnie. Ne wplątujcie sie w takie sytuacje jest beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij się drapać po jajkach chorobliwie. Powinna się zniechęcić. Przynajmniej w zatłoczonych miejscach to działa. Ludzie się odsuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
tak. Ma 43 lata. Zgrabna wysportowana. Fajna ale ja nie chce sie wiązać z 20 lat starszą babbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delektor 44
He, he, wykorzysta Cię teraz jako żywy wibrator. będziesz ją zaspokajał na jej życzenie, a jak nie co Cię skompromituje i zwolni z zemsty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio prześlij mi na maila namiary na nia... odciągne ja od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pewnie tez sie nie chce wiazac:P chce tylko seksu z mlodym cialkiem:P bez miesnia piwnego:D a ona nie ma rodziny tak w ogole??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delektor 44
ja tez chętnie tą Panią w kolejarza obsłużę z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
jest rozwódką z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
Delektor - no właśnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio gdzie Twoja męska solidarność ..dawaj namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
Każdego ranka czeszę moją owieczkę Sabinkę gdy on sikając do wiaderka wyśpiewuje przeboje Maryli Rodowicz a niekiedy Świetlików. Następnie zawartość wiaderka wlewam do wanny i raźno składam 3 okręciki z Gazety Wyorczej i 5 z Naszego Didzennika. Dolewam wody i wskakuje do akwenu sikając na okręciki. Prawdziwa bitwa morska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
spadaj buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
Mój prawdziwy problem polega na tym, że spotykam się ze społecznym ostracyzmem z powodu mojego hobby, którym jest robienie etnicznej biżuterii z rodzyn analnych byłych pracownikow spółdzielni szczotkarskiej "Świt" w Rakoniewicach i to rzeczywiście żenujące, kiedy motłoch nie rozumie twojej pasji - zgadzam się z Tobą z całego serca. Ja sam suszę smarki z nosa i potem wrzucam do rosołu mówiąc rodzicom że to Ziarenka Smaku, ale i tak często za to dostaję od ojca pasem po miejscu intymnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
Podczas moich comiesięcznych powrotów do domu wracam myślą, słowem i uczynkiem do dzieciństwa, kiedy to wraz z moim pieskiem Pimpusiem hodowaliśmy własne boby, a następnie z pieczołowitością godną Zbigniewa Wassermana tropiącego agentów psujących mu jacuzzi, sadziliśmy je w przydomowym ogródku, a Pimpuś z iście pretoriańskim wdziękiem pilnował by przysmak zakwitł.kiedy już nadeszła ta pora, w skupieniu i ciszy oraz należytym szacunku dla własnej pracy godnej mnicha tybetańskiego, świętowaliśmy ten moment z pomocą Anal Intruder 3000, by po tym iście ludwikańskim wstępie móc rzucić się niczym wygłodniały lampart na przysmak, aby móc zachwycić się jego delikatną konsytencją oraz walorami zapachowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak oto faceci
ciężko pracują ....całe dnie wpisują głupie podszywe na damskim forumie mam nadzieję że za Twoją wyteżoną pracę otrzymasz talerz zupy od żony gdy wrócisz już do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio...
Jem kupe - temat zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×