Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenny70

kupujecie na agito.pl??

Polecane posty

Gość kasiam19
pewnie ja ostatnio kupilam tam suszarke...20 zł taniej niz w sklepie do tego siostra dołozyła sobie depilator i mama lokówke...wyszło sporo taniej niz w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola233
tak brat mnie namówił bo on kupuje tam takie różne dziwne części elektroniczne..do komputera i nie tylko, ja też zaczęłam kupowac w agito i mi sie spodobało, w ogóle wole zakupy w necie robic przy herbatce i kanapeczce wybierac sobie zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania19
ja tam zamowilam pralke jak stara sie zepsula. moge polecic ten sklep, pelen profesjonalizm. po 2 dniach pralka byla w domu, panowie mi ja wniesli na 3 pietro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
czesc ja zamowilam karte pamieci w tym sklepie i mi szybko dostarczyli kurierem. tak wiec szybko i sprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzysta09
zdecydowanie częsiej robie zakupy w Vobis http://sklep.vobis.pl/ moge liczyc rzetelność i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja88
vobis ok, ale agito tez jest rzetelny i profesjonalny, a przy tym tanszy. wiec po co przeplacac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na agito
kupiłam sobie rok temu aparat cyfrowy. Jestem bardzo zadowolona-nie psuje się. Co do damego sklepu: przesyłka, kontakt na piątkę z plusem. No i cena niższa niż w normalnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhjkhjhjh
Mnie na agito raz nie przysłali tego co zamówilem. Cena niewielka wiec nie bede sie pieklił ale niesmak pozostał Ze swojej strony nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×