Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam robić

Kurs KOSMETYCZNY?Kurs FRYZJERSKI?Co wybrac...?

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiscie jestem po kursie fryzjerskim bo to mnie zawsze pasjonowalo i wydaje mi sie ze jest ciekawsze od kursu kosmetycznego, ale to kwestia gustu. Polecam miejsce, w ktorym robilam kurs http://www.zdz.lodz.pl/ - mozesz sie jeszcze zastanowic co wybierasz, bo oni akurat organizują i jeden kurs i drugi, a jak zajrzysz na strone to mozesz zobaczyc, ze jeszcze duzo wiecej ich mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaKobiór26
Ja mam dobre doświadczenia z Novą, jak nie było chętnych to zaproponowali inny kurs, a jak się nei zgodziłam następnego dnia oddali pieniądze:) Zadzwonili do mnie 3 tyg poźniej że kurs rusza jednak i takim sposobem mam dyplom z wizażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w novej na grafice w sumie spoko teraz wybieram sie na projektowanie stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała kosmetyczny. Z usług kosmetyczki korzysta się moim zdaniem częściej niż z fryzjerskim i na pewno znajdziesz więcej klientek i będzie też mniejsza konkurencja. Ja robiłam taki kurs w Lukomades i mogę polecić Ci to szkolenie. Było bardzo dobrze rozplanowane i zorganizowane. Wiele się tam nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesują cię kursy kosmetyczne to zapoznaj się z ofertą kursów na stronie http://www.beautyexpert.edu.pl/kursy/ Jest to świetna szkoła kosmetyczna, dzięki której zdobyłam niezbędną wiedzę potrzebną w mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×