Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotej pory activ i bardzo good

Gabrielle - dobre sa ich zele i tipsy?

Polecane posty

Gość dotej pory activ i bardzo good

dotej pory robie zele na activ jestem mega zadowolona pieknie sie trzymaja zero zapowietrzen tipsy nie pekaja poprostu extra ale na allegro zawiesili konto sprzedawcy z activ i zastanawiam sie nad gabrielle ktos uzywa? tipsy sie lamia? ktory zel polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielle jest super
mysle że nawet lepsze od activ tipsy sa bardzo dobrej jakości żelu używam jednofazowego - jest suuper i biały jest extra (innych nie używałam) zawsze u andrew35 kupuje i nigdy sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez używam activ ale mam problem że czasem hmmmm.. odpadają. Żele sie tak jakby kruszą. Może robie cos źle? uzywam activ gold (wziełam na próbe) i activ ultra biały a z nim mam z kolei inny problem- jak go nakładam to pod wpływem lampy powstają na nim takie jakby kropelki wystajace i musze to korygować pilniczkiem potem.. napiszcie co robie źle bo jak na razie chyab tylko ja sie zawiodłam na activie a wydaje mi sie że wyłącznie z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
hmmm kropelki kochana masz od nadmiernej ilości białego żelu musisz robić cos nie tak zapewne zapodajesz go pedzelkiem spróbuj sondą jest skuteczniejsza hmmm żele activ to jedne z lepszych i nic nie powinno sie z nim dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszam temat, bo po raz kolejny activ niby jest ok, a dla mnie to jakas sciema, gold owszem ladnie sie poziomuje, ale ma tendencje do odchodzenia po bokach, a french tez jest jakis taki nijaki... pinka probowalam i tez po bokach odłaził! jestem mega wkurzona ale cały czas jeszcze go testuje.. moze cos jeszcze z tego bedzie.. a tipsy french activ sa do bani po kilku dniach peka na nich zel a pozniej lamie sie paznokiec... co za g...o!!! nie wiem moze za mało tego zelu dalam czy co!!!??? jestem taka wsciekla.... a co do gabrielle to tipsy naturalne sa ok, troche ciezko prog opracowac bo sa twardsze od activ natural-te z kolei sa ok-az dziwne ze z tej samej firmy co zele... i tipsy clear gabriell tez sa ok, nie pekaja i sa elastyczne, polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja miałam wcześniej upowałam tipsy u różnych sprzedawców na allegro i ani jedne nie były dobre. Zestaw startowy miałam z neo nail i byłam średnio zadowolona jak skończyły mi sie tisy to zamówiłam właśnie u andrew35 i rewelacja ale tak jak koleżanka pisała wcześniej trudne w opracowaniu teraz zamówiłam żel po przeczytaniu opinii na forum o frmie Gabrielle i jestem pod wrażeniem że może być taki super żel mam jednofazowy przeźroczysty ta forma naprawe robi dobre żele i tipsy nie wiem jak z reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki konkretnie zel kupiłas? ten jednofazowy clear? bo chyba pinka zadnego nie maja z gabriell??? nie pamietam... napisz po jakims czasie jak sie zachowuje ten zel, czy nic sie z nim nie dzieje, i czy nie jest za rzadki np. na forme??? pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki konkretnie zel kupiłas? ten jednofazowy clear? bo chyba pinka zadnego nie maja z gabriell??? nie pamietam... napisz po jakims czasie jak sie zachowuje ten zel, czy nic sie z nim nie dzieje, i czy nie jest za rzadki np. na forme??? pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od trzech lat
używam produktów firmy gabrielle i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga72
Cześć dziewczynki co do żeli te Gabrielle to tez używam i nie narzekam,a co do tipsów to magdaszewczyk też ma bardzo dobrej jakości .Ja uzywam mlecznych z głeboka kieszonką i co najważniejsze po wpłacie odrazu wysyła towar ,ja mam w ciągu 3 dnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten kruszony lod z SF, wcale nie ma rewelacji:/ trzeba budowac z niego calego paznokcia to wtedy jest efekt świecących drobinek drobinek ale jako ostatnia warstwa wcale nic nie daje.... jestem za to ciekawa jaki jest ten silikonowy? ponoc dobry na naturalna płytke? zastosuj i napisz prosze jak sie ten silikon zachowuje? czy po kilkunastu dniach sie nie kruszy? szukam czegos fajnego i solidnego do naturalnych paznokci, w tym tez do stóp:) poradzcie cos sprawdzonego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dobrej kosmetyczki marka żelu i tipsów nie powinna mieć znaczenia. Czy tipsy odpadają, czy się łamią, czy żel odpryskuje - to już zależy od techniki jaką kosmetyczka stosuje :) Owszem są rewelacyjne żele np. z firmy Allesandro czy Gabrielle ale są też żele tańsze innej firmy np. RENI -NAIL, których sama używam i kupuję je na allegro w przystępnej cenie i nic się nie dzieje z pazurkami, do tej pory nie miałam żadnej reklamacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ostatnio zauwazylam ze firma gabrielle ma coraz wiecej pozytywnych komentarzy. Obecnie od pol roku uzywalam wsyztskiego z reni nail ale ostatnio sie bardzo posula chce zmienic zele i tipsy...a ze gabrielle ma bardzo duzo dobrych komentarzy sprobuje ich :) powiedzcie mi ktory jest lepszy? bo ja na tych sie nie znam a moze ktoras z was ma je wyprobowane :) http://allegro.pl/item492040303_zel_firmowy_gabrielle_przezroczysty_jednofazowy.html http://allegro.pl/item492864497_zel_jednofazowy_bezkwasowy_bialy_roz_przezr.html chyba ze mam przezucic sie na firme sun floweer bo tez nad tym sie zastanawialam dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1988
hey:) dziewczyny powiedzcie mi w którym momencie nakładacie biały żel z firmy gabrielle od razu na opracowaną płytkę czy po nałożeniu pierwszej warstwy.... może próbowała któraś z Was już łączyć tą firmę z inną i co z tego wyszło. Znacie może firme staff cosmetics co o niej sądzicie bo ceny ma porównywalne do gabrielle. Pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxx10
powiedzcie mi kochane,ile ,plus minus, trzymaja sie pazurki na zelach gabriell? jaszukam jakiegos super co bedzie sie dlugo trzymal,bedzie pieknie blyszczal,i raczej,zeby byl gesty.... czy ten zel spelni moje oczekiwania?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONA GABRIELLE
Jestem zawiedziona Gabrielle, jak i wieloma innymi żelami z Allegro. Jak już robić dobrze to robić dobrze. Pracuję na Belarte www.belarte.com.pl są droższe ale przynajmniej jestem pewna że nie odpadną :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×