Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1_2_3_4_5_

klinika leczenia niepłodnosci kraków dr Janeczko, dr Przybycień

Polecane posty

Gość gośćzawiedziona
Jeżeli ktoś szuka dobrego doktora to na pewno nie doktor janeczko temu facetowi zależy tylko na pieniądzach i na niczym więcej nawet na weterynarza się nie nadaje. Oszukuje pacjentów, naciąga na wizyty i na badania, nie interesuje się zdrowiem pacjentki jedynie tym czy zapłaci za zabieg czy dalej ją trzeba będzie naciągać na wizyty dopóki nie zrezygnuje z refundacji . najgorszy lekarz nie idźcie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Jestem tu nowa Wie moze ktoras z Was ile kosztuje pierwsza wizyta u dr.Przybycien i czy trzeba sie wstawic na nia z mezem czy sama moge jechac? Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja od grudnia chodzę do dr Przybycień. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 150 zł, za drugą wziął 100 zł. Na początku zleca masę badań żeby poznać przyczynę. Na pierwszą wizytę udałam się sama. Na drugą z mężem- mężowi też zlecił badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo nie polecam. Fakt majac problemy hormonalne zaszlam w ciążę ale jak przyszłam na badanie do dr Kialki uslyszalam ze mam puste jajo plodowe,dwa dni później bez potwierdzonego badania beta hCG chciala mnie wyslac na lyzeczkowanie i oddala w rece docenta Milewicza, ktory kolejne 2 dni pozniej stwierdzil poprawna ciaze z akcja serca przy okazji bedac opryskliwy, niemily i niedelikatny. Rozmawiał podniesionym głosem nie odpowiadając na zadne pytania. Czulam sie jak na przesłuchaniu.. Zafundowali mi w tej klinice istna karuzele emocjionalna, ktora na poczatku ciąży nie jest wskazana. Stanowczo odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula7621
Tutaj http://ivita.eu jest bardzo dobra klinika leczenia niepłodności. Dają realną nadzieję na powiększenie rodziny. Dysponują nie tylko nowoczesną technologią, ale również doświadczonymi specjalistami. Mają świetne podejście do pacjentów. Wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam, że doktorowi Janeczko zależy tylko na kasie to się zastanawiam, czy o tego samego lekarza chodzi. Wiadomo,że nikt nie robi niczego charytatywnie ale on naprawdę poświęca się pracy. Nie owija w bawełnę. Nie obiecuje rzeczy niemożliwych. Nie naciąga na żadne zbędne zabiegi ani badania. Mówi jak jest i czego sie można spodziewać. Dzięki niemu mamy cudownego (15-miesięcznego) synka. 4 transfer ale szczęśliwy :) Ja polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga277
Jeśli jakość spermy jest kiepska, to warto zainwestować w Axaren Men. Wiadomo, że stresująca praca, brak snu i papierosy oraz alkohol negatywnie wpływają na nasienie. Warto zadbać o to, aby uzupełniać codzienną dietę w naturalne składniki wspomagające siły witalne oraz takie, które dobrze wpływają na jakość nasienia. Produkt jako jedyny na rynku zawiera astaksantynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam.Naciagaja na kosztowne badania i nie potrafia postawic diagnozy.Tam codzi tylko o jedno o wyciaganie kasy a nie pomoc.Stanowcze nieeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie leczę w Gliwicach w Serafin Clinic i jestem bardzo zadowolona, lekarz wykonuje wszelkie potrzebne badania bez naciągania na niepotrzebne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaczęłam leczenie w tej nowej klinice Femina w Krakowie, u dra Jankowskiego. Na razie szerg badań, ale liczę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa przygotowuje sie do inseminacji u dr janeczko czy jest ktos komu tez robil inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mile zaskoczona tą kliniką. Powiem wam, że naprawdę długo szukaliśmy lekarza i kliniki, w której mogliby nam pomóc. Tutaj zrobiliśmy szczegółowe badania nasienia, seminogram robi się tu bez konieczności umawiania na wizytę, więc też duży plus. Lekarze podchodzą tutaj do pacjentów bardzo indywidualnie i to mnie się podoba. Przez co każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, wyjątkowo. Tym sposobem cel został osiągnięty. Zostałam mamą. I to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się naprawdę to jak kto podchodzi do sprawy. Pan doktor jest niesamowitym specjalistom, w klinice pracują osoby życzliwe, konkretne, doświadczone i przede wszystkim wychodzące naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. Dla nas najlepszym sposobem okazał się być zabieg in vitro. Duża skuteczność i relatywnie niska cena. Dziś jesteśmy rodzicami i kochamy nasze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najbardziej liczy się to , że proponują metody bezpieczne i najbardziej skuteczne, do tego potrafią odpowiednią metodę dostosować do potrzeb i wymiaru problemu my też mieliśmy obawy, że się nie uda, że nie damy rady, ale w tej klinice obawy po prostu znikają polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ta klinika Parens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie przy al. 29 Listopada 155C Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczy sie ktos u doc Milewicza w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza klinika marzenia o dziecku nie są już tak odległe jak kiedyś jestem w 4 miesiącu ciąży i czuje się znakomicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne kliniki mnie zawiodły, co innego jeśli chodzi o klinikę Parens. Moim zdaniem mają odpowiednich specjalistów, bardzo dobre urządzenia do badań i odpowiednie metody leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wierzyć w cuda i możliwości dzisiejszej medycynie mnie wszyscy mówili, że zajście w ciąże jest niemożliwe a pan doktor w Klinice Parens powiedział co innego i dzięki jego słowom uwierzyłam w to i po kiku miesiąciach zaszłam w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, poza tym natura, medycyna potrafi mile zaskoczyc warto wierzyć w cuda, mieć nadzieję jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mega zadowolona... :) klinika nie tylko wspiera,nie tylko bada, nie tylko leczy, ale przede wszystkim daje nadzieję i traktuje każdy przypadek indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niestety nie polecam dr janeczko , po leczeniu u doktora jest jeszcze gorzej niz przed. Niestety wazne sa dla niego statystyki a nie dobro pacjentki co odczulam i odczuwam na wlasnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chcialabym przestrzec was przed dr Janeczko, jest to lekarz ktoremu tylko zalezy na zysku niestety nie patrzy na pacjnenta. Decyzja o leczeniu u tego lekarza jest najgorszym wyborem tak okazalo sie w moim przypadku. Niestety czasu nie da sie cofnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi

niestety nie polecam doktora janeczko, moj przypadek jest dowodem na to ze nie jest wazne dobro apcjentki a statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaa

Bardzo polecam dr Andrzeja Bałasza. Przyjmuje w klinice Arka na Królowej Jadwigi. Bardzo uczciwie podchodzi do problemów pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×