Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sianko

Czy mozna nie miec objawow ciazy?

Polecane posty

Gość sianko

No wlasnie.Kiedy pojawiaja sie pierwsze objawy ciazy? Czy mozna nie miec objawow do terminu pierwszej miesiaczki? Za 3 dni powinnam dostac okres a staramy sie o dzidzie.Objawow brak moze bolace piersi podobnie jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
prosze o odpowiedz jakies dobre dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sianko---nie powinaś tak się stresować, bo to nic nieda:( wiem że jest cięzko ale postaraj się nie myslęć o tym, bo sobie uroisz:) a kiedy uprawiałaś st. bez zabezp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
Uprawiam od kilku miesiacy:) Staramy sie o dzidzie i jak narazie nic.juz popadam w depresje.Wszedzie widze matki na ulicach w TV a ja nadal nic.Za 3 dni powinnam miec okres ale nic nie czuje tzn. czuje sie jak zwykle przed okresem:( Po okresie w przyszlym miesiacu wybieram sie do lekarza wybadac siebie bo obawiam sie ze cos jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
do dabi27 lekkie pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
Livia2 no wlasnie juz tam dotarlam. Dzieki dziewczyny. P.S Ale z ta psychika jest strasznie.Trudno zapomniec.Wydaje mi sie ze akurat teraz wlasnie jest wiecej matek z dziecmi niz normalnie:) a do tego wszystkie gwiazdy w tv teraz sa w ciazy albo staraja sie i jak od tego uciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×