Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkan89

lubisz kolor fioletowy?ten temat jest dla Ciebie!

Polecane posty

bardzo lubie kolor fioletowy..ostatnio kupilam sobie getry na buty fioletowe..bluzeczki bardzo fajne sa rowniez te fioletowe..A jak tam u was z fioletowym co najczesciej kupujecie pod ten kolor i jak go dopasowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię fioletowy, dziś mialam okazje kupic sobie fioletowy sweterek z bufką:d ale kupilam szary, bo fioletowy już mam:p Chcę sobie kupic fiooooooletoooooowe rurki:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam fioletowy i chyba najlepiej w nim wyglądam. Dobrze, że wrócił do łask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passionate
ja też lubię i uważam że fiolet jest baardzo elegancki :) ostatnio kupiłam sobie fioletową torbę, strasznie mi w oko wpadła, zobaczcie: http://www.schaffa.pl/produkt309.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JA KOCHAM OSTATNIO FIOLET
kupiłam sobie super fioletowe kozaki, sweterek ciemny fiolet przeplatany srebrną nitka - boski i pasuje mi do fioletowych cieni ktore badzo lubię :) ale ja lubie tylko akcenty fioletu, wiec oczywiscie nie ubieram sie od stóp do głów w tym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię od niedawna (zdałam sobie sprawę, że do mnie po prostu pasuje) i nie mam zbyt wielu ubrań w tym kolorze, ale bacznie obserwuję w sklepach i szukam czegoś ładnego...za to śliwkowy cień do czu stosuję od lat i bardzo dobrze się z nim czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mamama
skórzana za takie małe pieniądze...aż się dziwie. Uwielbiam fiolet...a torebki jeszcze nie mam. czas namówić męża :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mamama
świetny ten skle z torebką. Ciekawe wzory i dobre promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAKOCHALAM SIE POPROSTU W TEJ TOREBCE!! jest super :):) ostatnio kupilam sobei dwa super cienie koloru fioletowego..i bardzo mi sie podoba jak w nich wygladam uwielbiam ten kolor..i jeszcze ocieplacze na kostki..przyslowieowe getry na buty kolor fioletowy oczywiscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaba18
Ja też kocham ten kolor! Uważam, że jest niesamowicie elegancki. w tym roku szłam z kolegą na studniówkę, jako gość i założyłam sukienkę bombkę fioletową. Dokładnie taką : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122&osCsid=182c5fe39ea7ea1ec37da138070aa7b5 Mam jeszcze wiele innych rzeczy w kolorze fioletu. Bardzo lubię rajstopy fioletowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowoooo
do tej pani ktora kupila fioletowe kozaki ostatnio:P moglaby zdradzic gdzie i za ile;p a moze rowniez zdjecie wkleic jak ma ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JA Kocham ostatanio fiolet
fioletowe kozaki kupiłam na allegro - zobaczyłam na stronie victorii secret i zamówiłam u osoby u której czesto zamawiam ubrania tej firmy. podaje linka do zdjęcia http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=8K-214244&page=1&cgname=OSSHUBOOVIL&rfnbr=2096 i powiem tak - kozaki sa bajeczne :) dałam 229 zł ( odrazu z przesyłką) wiec uwazam ze cena jest jak najbardziej przystępna. a sa przesliczne i nigdzie nie widziałam chocby podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JA Kocham ostatanio fiolet
proponuję wklejanie fotek fajnych fioletowych rzeczy, bo przyznam ze mi mimo wszystko trudno znaleźć cos fajnego w tym kolorze. ja kupiłam tez taka bluzke: http://www.allegro.pl/item317461206_sliczny_top_victoria_s_secret_roz_s.html . ogólnie lubie fiolet ale taki ciemniejszy, natomiast nie lubie jasnego fioletu "liliowego". a jak jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssssssssss
ciemny fiolet przeplatany nitką - gdzie Pani kupiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny fiolet ze srebrną nitką
zakupiłam na allegro :) to był taki dłuższy sweterek-tunika. kupiłami u sprzedawcy szimi - juz go nie widze w ofercie, ale podejrzewam ze ta osoba ma sklepik bo zdjecia sa typowo ze sklepu, wiec moze w skelepie ma jeszcze taka tunike. kolor przepiekny, naprawdę. nie wkleje fotki bo na fotce kolor zupełnie był inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelyn.
wszędzie szukam fioletowych rurek ( mocny, jasny fiolet).jeśli macie jakieś informacje gdzie można niedrogo dostać to z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×