Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flava

SZUKAM KOCHANKA

Polecane posty

tak z 183 cm wzrostu :P przystojny w normie, nie jakis wymuskany gogus. poza tym jakies porady w stylu: jak i gdzie szukac kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto cie wie jakie masz zapedy :P same? ja nie chce sama sobie radzic. potrzebuje do tego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny zaspokajały jedna drugą. Same dziewczyny ale trzy były. Pragnełem wtedy zostać lesbijką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta. Kowboj: Cześć. Kim jesteś? Kobieta: Lesbijką... - Eeeeee... To znaczy? - Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą... A Ty, kim jesteś? - Jak tu przyszedłem to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, ze jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'pragnelem'? slownik ortograficzny sie klania... a co do tego, to ja preferuje mezczyzn. algebra, geomertia? coz to za straszne przedmioty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie pojmnę. Jak można iść do łóżka z facetem? (ortografi nie wytykać bo jestem nawalony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsnbdhgsionmx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsnbdhgsionmx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak mozna isc z facetem do lozka? w ogole jak mozna isc z kobieta do lozka? to wszystko takie fe i ble :P z dwojga zlego wole juz facetow ;) a te przedmioty to nie moja dzialka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaze sie w praniu jak bardzo sie sprawdzi i jak dlugo sie nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :Pszukaj ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×